Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Blokowanie celowo respa?
avatar
To nie jest blokowanie respa / questa tylko to jest ta sama pozycja jak idziesz na inne legendy wystawiasz pokemona idziesz daleko i czekasz aż się zrespi, jezeli Ci się coś nie podoba to nie graj tu proste.
avatar
Podeślę Ci jeszcze ss jak ten głąb mały blokuje.
avatar
Mam dość już upośledzonych dzieci na tym ots powinniście to blokować z automatu
avatar
Nie dość że 1x spot crystal onixa zablokował to i Q
avatar
Naxer wejdz na ots bo ten tuman mały mnie juz irytuje
avatar
Ty nie wiesz co to jest blokowanie respa ^.^ Po prostu masz Refleks już starego dziadka. Komputer to już nie dla Ciebie :/ Idź na kanapę sobie usiądź załóż cieplutke papcie i oglądaj sobie telewizor
avatar
Póki co muszę po małą jechać także baw się dobrze dalej w blokowanie. nQ ;D
avatar
Blokujesz cały czas specjalnie. A co może mam dorosły pisać?
avatar
Czy ja coś blokuje? po prostu reloga tam dałem Dzbanie
avatar
Ktoś tu pisał żeby zmienić płyte a ciągle na pokemonach piszesz do ludzi *małolat* Naprawdę usuń już postać twoja kariera została skończona pomyślnie
avatar
Czy Ty serio jesteś tak upośledzony i musisz komuś coś blokować po to by się na kimś mścić?
avatar
Skąd Ty wiesz małolacie co ja ukończyłem a czego nie? Puknij się w głowę i zastanów się co piszesz
avatar
Ale ty jesteś DNEM nie zrozumiałeś tego jeszcze? Chłop co mi pisze na temat podstawówki a sam jej nie ukończył :/ na twoim miejscu skoczyłbym z dywanu juz dawno
avatar
Jak Ci się nudzi to się cyckiem pobaw a nie psuj komuś czegoś
avatar
Ps. nie blokuj respa bo byłem na nim 1x
avatar
Płacz i płacz. Zmień płytę ;d Bo już dość mam tych tekstów z podstawówki. Bo ja już nie mam co robić na tym ots. Czekam na lugie ;d Złapie Crystal Onixa i absola jedynie jeszcze
avatar
Tak samo płaczesz że robie konta pod lboxy, a sam robisz milion kont tylko po to żeby mieć boxy 1,2,3,4 oraz full questy zaliczone. Bezbeku
avatar
Ja? To Ty ciągle tym spamujesz. :d rusz bańką lepiej
avatar
Ale czemu się obrażasz? to ty się ciągle chwalisz na pokemonasz jaki to nie wielkie jesteś bo masz 30 lat, dla mnie tak jak Ci pisałem jesteś ZEREM