Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
a więc tak jak pisałem miałeś przedstawić dowody że Osadnik współdzieli konto oraz że kupił głosy na Helpera zamiast tego wysłałeś mi tylko screeny z archiwum za które zostały już wyciągnięte konsekwencje w tym wypadku zostajesz ukarany w grze jak i na forum tyle w temacie.
avatar
sierpien 2020 a tu dalej wojna o to kto komu pokemona zabil szczegolnie ze c onixy sa 2 na mapie xD
avatar
No Rakkeri napisał, że ludzie wbijali mi 600lvl i kupiłem głosy na helpera i ma na to dowody... to albo oszukuje znowu graczy i administracje albo niech je przedstawi i mi dadzą delete za takie coś. Sam bym się wstydził dalej grać Oczko
avatar
Osa za co ty masz mieć delete?
avatar
No i gdzie te dowody, że ludzie wbijali mi 600lvl? Gdzie te dowody, że przekupywałem graczy aby głosowali na mnie na helpera już 24h minęły... dajcie delete mi albo jemu i już niech prawda wyjdzie na jaw... koniec głaskania
avatar
Z tym "zapraszam wszystkich" to przesadziles imo :/
avatar
Zapraszam Wszystkich na event "kostka" już w tą sobotę 29.08.2020r o godzinie 19:02 więcej informacji tutaj > https://forum.pokexgames.pl/showthread.p...2#pid20132
avatar
Zobaczę jeszcze jedno konto kogoś z was założone tylko po to by się kłócić zostaniecie ukarani w grze oraz banem ip na forum.
avatar
Ja już też kończę tą "dziecinną zabawę" po prostu będziesz mi jeszcze przeszkadzał to ja też i po problemie. Oczko
avatar
Tak tak Duży uśmiech
avatar
Przed chwilą to ja się zalogowałem i podszedłem sobie do domku odnieść itemy. Dobra skończ już gadać na mój temat bo ty Atencji wszędzie szukasz i się błaźnisz. Skończyłem już na ten temat.
avatar
i skończy się dzień dobroci
avatar
Urojenie? Przed chwila mi wrzuciles kase do domku jak byłem w nim Duży uśmiech Po kiego szukasz guza. W końcu będzie tak że będę latał za tobą i przeszkadzał tak samo jak Ty mi
avatar
Nie chce robić tu za przeprszeniem g*wnoburzy ale ty masz człowieku jakieś urojenia :/ Bez dowodów nie osądzaj, pisałem Ci wiele razy na temat domków masz drzwi to je używaj chyba że nie wiesz do czego służą. Właśnie pokazujesz swój poziom DOJRZAŁOŚCI *chyba to tak można nazwać*
avatar
Ja wszystko widziałem jak zasyfiasz
avatar
po drugie gnomie mały obyś sobie palce połamał od tego zasyfiania domu
avatar
Zacznijmy od tego że to Ty się wpieprzasz na respy
avatar
A tutaj jest SS jak *dojrzała osoba blokuje tego respa https://zapodaj.net/63594a3600dd0.png.html
avatar
Piszesz o blokowaniu respa / questa, Na Arusiu Bonaventurze daje loga na Crystal Onixie i wchodzę co 2-3 min bo wtedy akurat się zrespi a co do Crystal Onixie na Queście to również nie blokuję questa. https://zapodaj.net/33aa24eaae450.png.html SS jak stoję na Crystal Onixie tak żeby go nie blokować, można sobie ten sposób zrealizować i zobaczyć że żadnej blokady nie ma. PS *Dodam jeszcze że pokemon stoi 3-4 kratki od drzwi Uśmiech *
avatar
Zostawiony pokemon nigdy nie błokował respa, co innego postać a tu nawet jeden kratka bliżej ma znaczenie, bo może akurat łapać respa.