Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
"GUPI"
avatar
kozak jakis xd
avatar
Nom, właśnie skończyłem poprawiać. Prawda ten dmg był zabawny. Czeka już na dodanie.
avatar
Jak dla mnie d. Abry sa git. Fajnie sie biega tam na +/- 100lvl
avatar
Fakt faktem to dmg jest znikomy i to nie dlatego, że moje poki mają po 700k hp tylko dlatego, że one faktycznie mniej biją niż kiedyś. Ten quest nie ma być wyzwaniem, bo jest dedykowany na stosunkowo niewysoki poziom.
avatar
Materii częściej nie będzie. Ktoś chce mieć zapas trzeba nazbierać, resp jest przywrócony 60sec zamiast 3000, Darkom to ilość hp na początek dałbym większą. Poza tym nie oceniaj gry mainem. Biegałeś tam 90/100/110 lvl? Na 300 wszystko wydaje się proste.
avatar
dzikie dark abry
avatar
Abry jako ball, czy dzikie?
avatar
KiviKivisness jestem za
avatar
Znikomy dmg mają abry. Dać im duży dmg i zwiększyć częstość dropa ciemnych materii.
avatar
a co sie tam dzieje?
avatar
zostanie kiedys naprawiony dark abra quest? bo to co sie tam wyrabia to komedia ;(
avatar
najlepszy bloker skonal na polu bitwy? koniec swiata ;/
avatar
Co racja to racja za wcześnie obudziliście księcia drakule Uśmiech
avatar
Jak on śpiący pewnie był, budzicie go o takich godzinach potem się dziwić, że ginie xD
avatar
Dało rade i bez niej Uśmiech - Tylko 1 zabity ;( Drakula [*]
avatar
Chcą seniorite żeby ktoś w końcu zrobił Duży uśmiech
avatar
Regulamin legend boxa jest prosty,max 250lvl a i tak ułatwili zrobienie lb. O wymaganą ilość osób do min 3, bo zawsze brakowało niby jak było od 4 min, a was tam robi po 5- 6 max osób. Aż więc nie rozumiem,co by taka piękna seniorita pomogła chyba podniosła by morale drużyny.
avatar
avatar
Nightmare czy seniorita może z nami isc na legendary boxa ma lvl 300