Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Event super ?
avatar
Dziękuje za event Czesia super nagrody Uśmiech
avatar
ez
avatar
21:32 Do łapania Absol użyto: 106x saffari ball, 13x ultra ball.
avatar
Od piątku 28.08.2020r do poniedziałku 31.08.2020r do godziny 05:00 rano trwa "catch event" więcej informacji tutaj >> https://forum.pokexgames.pl/showthread.p...4#pid20134
avatar
@Duos :'(
avatar
4 miesiace odblokowywalem cala mapke i jakas durna przerwa techniczna zniszczyla mój czas
avatar
@ithu dzięki za radę następnym razem tak zrobię Uśmiech
avatar
Co bym zrobił? Odpisał żeby swoje rodzinne problemy zostawił w domu i dał ignore.
avatar
kazdy normalny by to olal i dal ignore a nie bawil sie w dziecinade
avatar
@ithu a jak tobie by jebany arus wyzywal rodziców? To co byś zrobił?
avatar
Naxer zrobiłem to konto na chwilę. Dlaczego po tej przerwie technicznej usunęło mi całą mape?
avatar
Waśnie fajowo, lektura do czytania jest za każdym razem
avatar
Skończcie już z tą piaskownicą. Ktoś ma do kogoś problem to niech robi dym na priv albo zgłasza tam gdzie należy, bo już ch.. strzela jak człowiek wejdzie raz na jakiś czas na forum a tu chlew za każdym razem. Kultury tyle co updatów
avatar
Albo z pokemonów
avatar
Ssy też mogę wrzucić z discorda chcesz?
avatar
A sam Krzycha zgłaszałeś za to że ci po rodzicach jedzie więc utkaj kurwa dziurę i się cicho, sory za słownictwo ale dzieciak jedzie po rodzicach
avatar
Arus jedno pytanie czemu ciśniesz po rodzinie? Hmm czy ja twoich rodziców obrażam, chcesz to ja mogę dostać delete albo bana wyjebane w to mam bo jesteś jebanym dzieciakiem który ciśnie po rodzicach,
avatar
"Sprzedam Mew and GALLADE" nick w grze rexxoo
avatar
Uśmiech