Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Kupię domek za 1.5k td Uśmiech
avatar
witam
avatar
dokladnie, ocenimy jak obietnice z newsa w koncu zostana zrealizowane
avatar
dobranoc i nie oceniajmy innych jeżeli sami nic ale to nic nie pokazaliśmy Uśmiech
avatar
Jasne, że pogłaskam już jutro na evencie Uśmiech ciekawe kiedy [Tutor] Kanopus coś zorganizuje... ups kto? (takie śliczne podanie napisał)
avatar
idz nakarmic i poglaskac Siusie <3
avatar
a ten dalej wmawia wszystim ze t mnie pogonili a nie sam zrezygnowalem xD coz za przegryw
avatar
tak samo jak z Tibi xD
avatar
A Ty napisałeś, że się nadajesz a Cie pogonili po miesiącu xD
avatar
sama napisalas ze sie nie nadajesz na helpera to po co pisac takie podanie xD
avatar
Czytamy ze zrozumieniem potem się wymądrzamy!
avatar
" Osoby które nie chcą złożyć swojej kandydatury proszę o to aby się nie wypowiadały. "
avatar
Partos, Ja nie na Helpera ale dziękuję to miłe Uśmiech
avatar
@XeNoK no moja tez Duży uśmiech a kazdy moze miec swoje zdanie i moze sie wypowiedziec wolny kraj Duży uśmiech w szczegolnych wypadkach jedynie nie Duży uśmiech ale wiesz o co chodzi Duży uśmiech
avatar
To oczywiste, bo ludziom chodzi o w pewnym sensie status czy jakakolwiek "władze" zwiazana z ranga. Watpie, ze większosc sie tak śpieszy do niesienia pomocy innym itp, ale to oczywiscie tylko moja subiektywna opinia
avatar
@"Smiercionosny Smog" moim zdaniem kazdy moze sprobowac Duży uśmiech i wiekszosc sama zrezygnuje bo powie ze to nie dla nich Duży uśmiech ciagle pytania pomaganie innym itd Duży uśmiech
avatar
Moim zdaniem z osób, które biorą udział w rekrutacji nadaje się na to jedna, dwie osoby... Między innymi Czesia Uśmiech życzę Ci powodzonka
avatar
@rumubek nie kłame , wejdź do gry Uśmiech
avatar
Przypominam, że już dzisiaj o 18:00 zaczyna się event więcej informacji tutaj >> https://forum.pokexgames.pl/showthread.php?tid=3323
avatar
Rexxo dlaczego kłamiesz w rekrutacji? Pomaganie w questach za opłatą nie jest pomocą... To zwyczajna forma zarobku, sprzedajesz komuś usługę.