Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
"Kumulacja" występuje od drugiego zdarzenia nie wiem gdzie Wy się uczyliście, ale doczytajcie zanim zaczniecie się mądrzyć.
avatar
@Duocrash @Rexxoo jezeli tak narawde bylo to sa nagrania Naxer moze sprawdzic jak bylo i nie potrzebna gowno burza
avatar
@Rexxoo jestes hipokryta nawijasz na kazdego jak leci a jak ktos ise do ciebie przyczepi to powiesz "co cie interesuje co ja robie" mysl czasem co robisz wiem ze to moze byc trudne ale polecam Uśmiech
avatar
Orczyk - misiek-sama wbii do gry
avatar
No i co Rexxoo, mały hipokryto? Po co było to wczorajsze skamlenie, jak dziś sam robisz to samo?
avatar
bewasp ja znam więc pisz w grze Uśmiech
avatar
Szukam osób na lg box
avatar
Ktoś zna dark abra quest?
avatar
Ale dramy lecą
avatar
Uśmiech
avatar
Szukam ekipy na lg boxa 2 osoby
avatar
Naxer na serio tyle dodałeś już lepiej jak już byś nic nie dodał nawet nie ma mapki na haloowin a ta czaska jest. Z mutant
avatar
@Rumunek jaka hipokryzja / jak możesz to niegadaj na mój temat bo ja ci nic nie zrobiłem wieć jak mozesz to się zamkni Uśmiech
avatar
A nie w ogóle nie chodzi o wbijanie na respa ani blokowanie... Tylko o hipokryzję jaką tutaj wyraził Rexxoo.
avatar
ja mowie o bloczeniu ze jak co niektorzy potafia wbic stanac na srodku spawnu i udawac afk ze neta im wywalilo xD ale nie mowie o tb tylko ogolnie Język
avatar
blokowanie respa a stanie i zabijanie to dwie rozne rzeczy
avatar
@Kanopus moze i tak byle nikt nie bloczyl respu danego poka ktory jest w ograniczonej ilosci na mapie typu legi absol c.o. itd xD
avatar
Szukam osób na lg boxa Uśmiech
avatar
No nie mam 16 lat rumunek nie znasz mnie
avatar
30.10.2020 a ci dalej tocza wojne o to kto komu wbil na respa xD zapamietajcie jedno - kazdy ma prawo expic gdzie mu sie podoba w danej chwili niezaleznie od tego czy byl tam ktos juz pierwszy, to nie sa prywatne respy