Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Szukam ludzi do bicia mega legend - quest dark abra
avatar
Smiercionosny Smog, a ty podobno juz skonczyles tutaj gre xD
avatar
Sprzedam Mewtwo 100 lvl bp
avatar
@Poke Polak on po prostu chce aby zabrali mu Palkie / ale dlaczego mają zabrać złapał złapał to jest jego i tyle <3 jeszcze raz gratki browarek <3
avatar
@Smiercionosny Smog Ty odkąd przestałeś być helperem wszytskiego się czepiasz
avatar
Patros zrozumiałem właśnie i napisałem, że fajnie jak są unikatowe poki i przedmioty i ich nie powinni usuwać. (Przedmiotów też !)
avatar
Patros było być na evencie może ty byś miał a nie ja ?
avatar
Patros, Palkie i Dialge można zdobyc na najazdach lub podczas l boxa dla Browara udało się zdobyć go podczas najazdu więc nie wiem z czym masz problem
avatar
V xD
avatar
browarek no co Ty gadasz xD po prostu nie ogarniam tego , dlaczego ktoś może mieć coś , co jest dla innych niedostępne.... Poke Polak chyba nie zrozumiałeś mojej wiadomości chyba.... mi chodzi o to, że jeśli jedna osoba ma coś co na ogół jest niedostępne dla innych , to powinni albo jej to usunąć albo dodać możliwość posiadania dla wszystkich... tutaj każdy ma to samo od 5 lat jak nie więcej więc gdzie sprawiedliwość ??
avatar
Dla ciebie raper wszystko jest bez sensu
avatar
@Smiercionosny Smog Właśnie fajnie, że się da, tylko wolałbym żeby to było jak w Tibii: Unikatowe pokemony, przedmioty itd. A tu przedmioty unikatowe są usuwane i psute.
avatar
Dla mnie bez sensu, że ktoś może zlapac pokemona ktory nie jest na ogół dostępny....
avatar
Gratulacje Duży uśmiech
avatar
W środku jest Palkia [130] +16 +szybkość +atak. Został złapany przez Browarek.
avatar
Pierwsza palkia złapana na serwie Język
avatar
Dzieki Dzieki
avatar
Browar grattyy
avatar
No to 1 listopada jakis przeklęty chyba xD gzz browar
avatar
+3