Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Duocrash Good luck!
avatar
Jak dla mnie te eventy zawsze mają fajną fabułę co jest dużym plusem. Także postaram się być 11. A propo niech da mi ktoś trochę szczęścia bo 60k+ snorlaxów wybiłem i nadal brak karty.
avatar
XeNoK, dla mnie to tylko gra nic więcej. Nie wchodzę tutaj po to aby siedzieć przed biurkiem i zamulać... Ja tu wchodzę się pobawić, ale dla każdego zabawne może być coś innego. :}
avatar
Szukam Gracza Hashke, wejdz do gry albo napisz priv Uśmiech
avatar
szukam 2 osob na lboxa dzisiaj nick garol bombga lub garolek
avatar
I nie widziałem jeszcze, zebys robil tu cos ciekawego poza lataniem po pc i pisaniem wszedzie cos w stylu "rakkeri moj król, rakkeri mój pan". Tylko zebym teraz nie został źle zrozumiany, ja to mam gdzies, że ty piszesz takie rzeczy, czy to bedzie o rakkerim o mnie czy o innym kowalskim lvl 100, ale nie oczekuj, ze po takim zachowaniu bedziesz brany na powaznie przez innych
avatar
Nie odniosłem sie do Ciebie, tylko ogólnie do sytuacji a szukac nic nie bede, bo to, ze nie pisales nic nie znaczy, ze tak nie jest. Jestes tylko zwyklym trollem który myśli, ze jest zabawny i kreatywny ze swoimi komentarzami, które na powaznie biora moze tutaj gracze 15 lat i mniej
avatar
Napisałem jedynie że nagrody w pomelotku nie są kumulacją i dalej podtrzymuje swoje stanowisko, a przynajmniej ja inaczej interpretuje to określenie.
avatar
Znajdź jakiś post w którym wspomniałem ze eventy są słabe. Gdzieś nawet napisałem że nagrody w kostce były przesadzone.
avatar
hipokryci*
avatar
Bo cos duzo tu widzialem takich co płaczą, ze słabe eventy/nagrody ale jak przychodzilo co do czego, to pierwsi lecieli brać udział panowie hiporyci
avatar
przypominam, ze jak sie nie podoba dana zabawa, to sie nie bierze w niej udziału a nie płacz i probujesz pokazac, ze jestem sie kims jakimis smiesznymi b8
avatar
Zapraszamy na środowy (11.11.2020r) event fabularny, który rozpocznie się o godzinie 17:00 więcej informacji tutaj <><><> https://forum.pokexgames.pl/showthread.p...9#pid20679
avatar
Nie mówię że jest inaczej, ale na shoutboxie nie skłamałem. xD To jak 21listopada? Oczko
avatar
@Rumunek Typując wczoraj i podając nick nieistniejącej postaci, którą dopiero dzisiaj zrobiłeś po tym jak zostałeś zbanowany na eventy. Tydzień temu podajesz nick Siostra Joy? I Ty dalej nie wiesz co robisz źle? To masz czas do grudnia żeby się zastanowić.
avatar
A tak właściwie to w którym momencie oszukałem "administrację"?
avatar
O matko bosko, co ja teras zobie!
avatar
Tak się składa, że w tym momencie otrzymujesz zakaz brania udziału we wszystkich eventach organizowanych przez nas do końca listopada 2020r. Jeżeli dalej będziesz oszukiwał administracje zostaniesz ukarany także w grze w inny sposób.
avatar
A tak się składa że jestem posiadaczem postaci 9 nicku "Nielubiewasraz"
avatar
Dalej nie rozumiem, nigdzie w regulaminie poke lotka nie ma informacji że musi to być nick maina.