Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Gz Rakkeri Duży uśmiech
avatar
10:59 Awansowałeś z poziomu 599 na poziom 600!
avatar
Sprzedam raikou 1lvl bez podpisu / articuno 130 lvl bez podpisu/<><><>Kupie:Saffari balle /Vip 7 day,30 day/Zwoje premium/cukierki/Domek w saffron
avatar
Kwestia interpretacji w sumie.
avatar
szybkiej*
avatar
no wlasnie, kto pierwszy dotarga to do swojego domku ten lepszy, zasada szybkiem myszki Oczko
avatar
Pamiętaj że istnieje przysłowie. "Kto pierwszy ten lepszy" Język
avatar
skoro cos sie respi na mapie to nie jest to niczyja wlasnoscia. ma takie samo prawo sobie to zabrac tak jak ty i nie wazne kto pierwszy pushnal ten item na mapie O matko
avatar
ozdoby/elementy mapy itp.
avatar
Powinni zrobić blokady do domku. Nie wiem jak to fachowo nazwać. Niektóre ozdoby są unikatowe i nie da się przenieść ich w plecaku
avatar
Kanopus chodzi o rzecz respiącą się na mapce duo sobie przechodził to najpierw 2 typa się waliło w niego potem Hoku czyli arus z drugiej strony
avatar
1. Po to sa drzwi w domku by je zamykac i zapobiec tym zasmiecenia przez innych. 2. Zeby kogos 'okrasc' to trzeba komus bezmyslnie udostepnic itemy etc. - a to juz nie jest kradziez tylko wlasna glupota, ze sie daje komus rzeczy, a za glupote administracja nie odpowia, robisz to na wlasna odpowiedzialnoscda
avatar
Tak tak. Zawsze masz wytłumaczenie Duży uśmiech Nie będę prowadził więcej dialogu z takim pozerem jak Ty nQ
avatar
Luźno, też mogę napisać ze byłem w domku i przy mnie zasyfiałeś mój domek , mam dowody? No nie mam ale przecież przy mnie to robiłeś, wtedy co łapałem te 2 crystal onixy na 2 postacie to był hajp na tego crystal onixa wiec nie wiem czego ty nie czaisz, jeżeli chcesz się kłócić zapraszam na pv, nie że będziemy tutaj zasyfiali Shoutbox takim syfem,
avatar
Tak specjalnie za mną latałeś i blokowałeś Oczko
avatar
Byłem w domku jak mi zasyfiałeś? Naucz się czytać
avatar
Po 1. Pisz to ciągłym wierszem, po 2. ty + ja i jeden bombel, po 3, Jeżeli nie masz dowodów kto zaśmieca domek to po gadasz na ten temat? po 4, z tym blokowaniem respa to miałem akurat dobrze ustawioną postać bo sie respił normalnie Oczko po 5. Nie wywyższam się tylko jestem zwykłm graczem jak każdy inny, to że mam range Helpera to nic nie zmienia.
avatar
Takie osoby jak Ty nie powinny mieć helpera.
avatar
Nie mówiąc o blokowaniu respów dla graczy i wywyższaniem się jaki to lepszy nie jesteś. Tak jak Raper wspominał w którymś tam ss.
avatar
Jeszcze przy mnie zasyfiałeś mój domek geniuszu. Nawet tego zrobić dobrze nie umiesz Język