Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Rumunek Żartowniś jak zwykle Uśmiech
avatar
Wydaje mi się że jestem na dobrej drodze aby zostać nowym Helperem na PxG. Uśmiech
avatar
@Kanopus Rekrutacja się jeszcze nie rozpoczęła to tylko informacja co będzie brane pod uwagę aby ludzie nie pokazywali swojej "dobroci" tylko przez okres rekrutacji. Jak jakaś się zacznie to będzie oficjalne info w dziale News. Nowości pojawią się szybciej niż rekrutacja Uśmiech
avatar
Kolejna rekrutacja a obiecanych nowosci i updejtow z newsa dalej brak Cwaniak
avatar
Hejka Uśmiech Przy kolejnej rekrutacji będzie brane pod uwagę też w dużej mierze to jak gracze będą pomagali i zachowywali się w grze od teraz dajemy sobie okres na to żeby się przypatrywać i jeżeli uznamy że ktoś się nadaje i jest potrzebny to przeprowadzimy rekrutacje też licząc się ze zdaniem innych graczy Uśmiech Oczywiście nikogo nie skreślamy. Życzymy miłej gry Uśmiech
avatar
Szukam osoby do teamu na Mistrzostwa w Piłce nożnej
avatar
Sprzedam raikou 1lvl bez podpisu / articuno 130 lvl bez podpisu/ Zapdos 1 lvl bez podpisu <><><>Kupie:Saffari balle /Vip 7 day,30 day/Zwoje premium/cukierki/
avatar
Sprzedam tanio articuno 100+1
avatar
Ktoś dzisiaj idzie na LBOXA?
avatar
Sprzedam raikou 1lvl bez podpisu / articuno 130 lvl bez podpisu/ Zapdos 1 lvl bez podpisu <><><>Kupie:Saffari balle /Vip 7 day,30 day/Zwoje premium/cukierki/
avatar
sprzedam articuno
avatar
No teraz jest
avatar
avatar
@Naxer Konkursem, tym od screenów. Chciałem coś sprawdzić a tu tematu brak.
avatar
Dlaczego*
avatar
Smog, dla czego więc mi odpowiadasz zamiast zachować to dla siebie? Hipokryzja aż bije....
avatar
@"Smiercionosny Smog" Również o tym pisałem że jesteś zbyt głupi ;>
avatar
i właśnie o tym pisałem... Musisz komentować zamiast zachować to dla sb.... Żenada
avatar
To Od kiedy nie można wyrazić swojej opinii o poglądach? Psuje mi to całkowicie demoktlratyczny światopogląd, a nie chce robić spamu w poście.
avatar
"każdy z Nas ma prawo do własnego zdania i nikt nie ma żadnego prawa aby komentować czyjeś zdanie"