Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Nikoś, po co mam Ci tłumaczyć? Przecież Ty i tak mi nie uwierzysz...
avatar
a kto niby?
avatar
Może i poleciało, ale to nie ja byłem autorem.
avatar
wczoraj w pc poleciało moje imie i nazwisko więc no .
avatar
Imię to nie dane osobowe, tak ciężko to pojąć? Skoro dla Ciebie imię dane to osobowe, to z jakiej racji nick już nimi nie jest? Według twojego założenia właśnie na forum napisałeś moje dane osobowe.
avatar
więc czego kłamiesz
avatar
Rumunek w pc posługiwałeś sie moim imieniem
avatar
Nigdzie nie podałem jego nazwiska, poza czatem z nim samym. Mam prawo posługiwać się jego imieniem, tak jak każdy inny. Ja też sobie nie życzę płacić podatków, a co miesiąc je ze mnie ściągają. A ban za udostępnianie danych osobowych jest zwyczajnym nadużyciem, bo tak jak już Ci tłumaczyli mądrzejsi odemnie - samo imię to nie danie osobowe.
avatar
@Rumunek jeśli sobie tego nie życzy abyś posługiwał się jego imieniem a ty masz go w ***** i dostajemy informacje ze spamisz jego imieniem i nazwiskiem to coś jest nie tak.
avatar
@Osadnik jesteś jak wróżbita maciej, przewidziałeś co przewidywalne +1 Uśmiech
avatar
Przepraszam bardzo za to jak ktoś czekał na losowanie zwycięzcy Lalki Aerodactyla ale niestety sprawy prywatne nie pozwoliły mi wejść dzis do gry o 18... Przekładam to na weekend, gdyż wylosowana osoba zostanie przez system jeśli administracja się zgodzi na to aby było można tak zrobić co będę jeszcze próbował Uzyskać....
avatar
Tak na przyszłość zapytam żeby potem znów bana nie załapać, mogę pisać do kogoś używając jego nicku z gry czy muszę pisać Panie N.?
avatar
To fajny banik za darmoszke, teraz nawet nie można po imieniu do nikogo pisać bo ktoś nie wie na czym polega RODO.... To się robi coraz bardziej żałosne...
avatar
gz
avatar
Gz browar!
avatar
20:10 Przedmioty z Zapdos: Lalka Zapdos, 45 Śrubek.
avatar
gz
avatar
dzięki Duży uśmiech
avatar
Rumek
avatar
Gratki Duo