Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Miłego wieczoru idę oglądać mecz. I pamiętajcie jeżeli znacie kogoś dane to nie piszcie ich bo potem ktoś może mieć nieprzyjemności z tym związane. A jak ktoś chce i nie ma z tym problemu niech się przedstawia pozdrawiam Uśmiech
avatar
Mogłem i tam ale nie chciałem. Miałem kaprys aby odnieść się tu do tego bo prowadziliśmy wtedy fajny dialog. Jak coś tam mi świta to znowu tam wtedy źle coś zrozumiałeś tak jak i dzisiaj i napisałem "Tobie serio chyba te uszy zasłaniają oczy" akurat mi się wtedy to przypomniało ale nie myślałem, że aż tak to Ciebie wtedy zaboli mogłeś zgłosić byśmy dostali pewnie oboje po warnie i już.
avatar
to komentuj je na tym portalu a nie na forum w gierce, a jesli nie mozesz na portalu to nie komentuj wcale
avatar
Ale ja Cię nie muszę prosić o pozwolenie. Sam je dałeś dla ludzi wstawiając swoje zdjęcia na portalach społecznościowych. Jak już wcześniej wspomniałem nie podałem Twoich danych nigdzie publicznie.
avatar
tutaj dodalem swoje zdjecie jakies? napisalem by ktos je komentowal?
avatar
To trzeba być kogoś znajomym wtedy można komentowac dopiero acha xD
avatar
Znowu żyjesz w innym świecie. Podajesz imię w rekrutacji na helpera potem nie chcesz aby je pisali. Dodajesz zdjecia potem nie chcesz aby je inni ludzie komentowali Duży uśmiech
avatar
nie przypominam sobie bys byl moim znajomym na fb, a to forum na fb tez mi nie wyglada
avatar
a dlaczego nie mogę komentować zdjęć jak ktoś je wstawia to chce żeby je oglądali komentowali czy oceniali?
avatar
I jak dobrze pamiętam to też mnie wyzywałeś wtedy na sb i jakoś nic sobie z tego nie robiłem nigdzie nie zgłaszałem
avatar
skoro nie chcesz sie pokazac bo sie boisz to nie komentuj cudzego wygladu jak taki typowy hejterek. wstydu sam bys sobie narobil udostepniajac moje nazwisko. To jakim kontem wszedlem to juz nie twoja sprawa i nie dala ci ona zadnego pozwolenia do komentowania moich zdjec
avatar
Dlatego nie mam pojęcia czemu porównujesz sytuacje z Rexxoo do Twojej? I czy ja Ci kazałem wchodzić kontem prywatnym z rl na grupę? Dorośnijcie trochę
avatar
może gdybym tu grał z 15 lat temu to bym jakoś bardziej rozumiał wasze rozgoryczenie. Teraz jakoś to mnie nie rusza, że jak ktoś sam się przedstawia dla całego serwera a ja potem wspomnę jego imię na sb to ma żal. Nigdy też nie ujawniałem twojego nazwiska bo też nie chcę aby Ci ktoś narobił wstydu.
avatar
Myślę sobie wtedy kurcze chłopczyk mnie nawet nie zna. A Ty chcesz żebym się wam przedstawił pokazał album ze zdjęciami. Może jeszcze stare legitymacje, książeczkę wojskową, prawo jazdy.
avatar
No bardzo się Was wstydzę czytając chociażby to "Ja 2 grudnia wchodzę tylko oddać póki, dopuki takie nieudaczniki jak Osad mają tutaj władze moja noga tu nie powstanie. Odpierdala się tylko do ludzi bo nic w życiu nie osiągnął i cieszy się że dostał nietłe do zamiatania na otsie."
avatar
widac kto ma komplexy ^^
avatar
Nie zgrywam cwaniaczka lubię tę wieczorynkę Uśmiech Jakbyście byli chociaż normalni to pewnie bym wam pokazał zdjęcie i się przedstawił, ale już jestem za stary na takich świrusów żeby potem mi coś pisali jeszcze na konta prywatne za dużo poważnym ludzi znam i się Was zwyczajnie wstydzę.
avatar
bo zapewne gdybys sie pokazal i bym napisal ze masz krzywe oczy czy cos w tym stylu to rzaaz bys polecial do naxera by dal mi warna za obraze Oczko
avatar
Nie mam z tym kompleksow ale ty to robisz specjalnie, prowokacyjnie, nawet ten post w temacie czego sluchacie. Jezeli chcesz komentowac czyjs wyglad to najpierw sam sie pokaz a nie zgrywasz cwaniaczka
avatar
Wszystko oczywiście jest zapisywane i zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.