Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
teraz Itemki tibijskie to sa tu od początku serwera przechodziły z gracza na gracza jak tu się dostały sam nie wiem
avatar
@Kanopus ahahhaha XD XD XD XD XD
avatar
powinien byc punkt w regulaminie 'gracze nie odpowiadaja za głupotę administracji' xD
avatar
żeby to trwało tydzień, dwa czy miesiąc i inni by mieli tez możliwość jej zabrania to pewnie byś ją miał no ale za szybko to poprawił
avatar
no czyli Naxer zobaczył, że powstał bug z choinka i zablokował to żeby inni nie mieli pretensji, ze ktoś wykorzystał jedno czy dwudniowy bug to zabrał Ci choinkę
avatar
Wszyscy tam latali bo to było dostepne dłuższy czas i nikt tego potem nie zabierał
avatar
kiedyś były zbugowane wyspy, że z krzesła czy innego fotela łapałeś unowna albo z laptopa innego sh arboka
avatar
Możnabyło zabrać 2 dni spod rzędu, tylko jak z graczem to zacząłęm przesuwać to Naxer automatycznie te choinki usunął
avatar
To bardzo fajny ten bug XD
avatar
Jakby można było je mieć do by do dzisiaj można było je przesuwać a nie tylko jeden dzień
avatar
no czyli to był błąd/bug, który Naxer naprawił
avatar
kwiatki przez pewien okres też były dostępne dla wszystkich nie rozumiem Was całkowicie czemu nagle teraz się o to czepiacie.
avatar
I po 05 możnabyło zabrać choinkę 2 kratki od telewizora co jest tam konik drewniany ;> To jest tak samo jak z krzesłem, jak wziąłem choinkę to na drugi dzień ziomek pisał mi że zostały zablokowane choinki
avatar
Drzewka, krzesło były jest cały czas dostępne dla wszystkich graczy
avatar
@"Arek Bonaventura" I wszystkie choinki znikły jak był clean i dopiero po 5 rano zostało to wgrane na stałe i choinki były już na miejscach bez możliwości ich przesuwania.
avatar
@"Arek Bonaventura" Jak piszesz do niego na fb odnośnie gry to zwracasz się do administratora nie prywatnie do jego osoby to ma. Wszystko co respi się na mapie cyklicznie i można to przesunąć nie jest zabierane.
avatar
2 choinki były zablokowane jedna była wolna
avatar
@osadnik No akurat przypadkiem choinki nie wyczarował, musiałem czekać do 05 żeby ją zdobyć, z Niedzieli na poniedziałek
avatar
drzewka teraz Wam zaczęły przeszkadzać krzesła serio? Aruś pytał czy może tą choinkę bo została przez przypadek wyczarowana przez Naxera nie była stałym elementem mapy jak drzewka czy krzesła tylko wyczarowana jednorazowo. Naxer zdecydował, że nie może jej mieć co w tym dziwnego? To jakbym przez przypadek wyczarował komuś lugie i ktoś mi zabrał ją jak wtedy inni by się czuli?
avatar
@osadnik Ta, tylko co ma Facebook do giereczki? :O Bana dostałem niesłusznie że tak brzydko się wyrażę *z dupy* A co do ozdób, dziwne że tylko mi jedną choinkę zabrał xD, inni ucieszeni ozdoby mają różne i jakoś ich nie usuwa ;O Albo zablokuje wszystko albo wszystko do zdobycia <facepalm>