Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Teraz jak coś ruszyło delikatnie to zaczeliście się czepiać juniora o wszystko nawet jak coś zepsuje to od razu naprawia ale coś się dzieje
avatar
Do czego mam mieć dystans, że jak nic się tu nie działo to marudziliście, że nie ma co robić nic się nie dzieje
avatar
bo nie masz dystansu
avatar
Każda? Do tej jednej się odniosłem bo była nie na miejscu
avatar
dla cb kazda wiadomosc ktora ci sie nie podoba jest prowokacja
avatar
Ale od razu pisać "powinien byc punkt w regulaminie 'gracze nie odpowiadaja za głupotę administracji' nie wiem to miała być jakas prowokacja?
avatar
Jasne można zwrócić uwagę że nie można dopłynąć czy dolecieć do omanyte to szanuje
avatar
No więc skoro są błędem to zostają usuwane i tyle
avatar
Dokładnie i ciesze się, że on potrafi je naprawić
avatar
Czego nie rozumiesz?
avatar
czasami bledy powstaja wlasnie przez glupote lub nieuwage
avatar
Jak coś jest dodane na mapke i po dniu czy dwóch szybko zmienione to widać, że nie taki był cel wprowadzonych zmian i on to naprawił
avatar
Skoro choinka jest tylko do zdobycia z *apdejtu* co rok to co za problem? A jak ktoś nie zdobędzie to czyja to jest wina, nasza czy tego gracza co nie zdobyła?
avatar
@kanopus to, że powstał jakiś bug to głupota administracji? Napisz może to w liście do jakiejś korporacji typu sony czy cdp kiedy przy wydaniu np danej gry są tysiące bugów. Nie da sie naprawic wszystkiego za jednym razem czy wszystkiego przewidziec
avatar
Jak dodają choinki i po dniu czy dwóch je blokują to chyba widać, że nie mieli zamiaru ich udostępniać dla graczy?
avatar
Trzeba najpierw sobie uświadomić co jest bugiem tej gry a co nie. Jak krzesło zielone pod PC jest do zdobycia od paru miesięcy i administracja o tym wie i tego nie zablokowała to chyba nie jest.
avatar
ale od początku kiedy tu gram to były takie rarki w obiegu to dlaczego mają teraz zostać nagle zabrane? Kogo to obchodzi, że ktoś nie grał 5 czy 6 lat temu. Ja mam np pokemona złapanego przez Egiego jak jeszcze nie miał tu rangi i co mam go teraz oddać bo ktoś już nie ma jak go zdobyć?
avatar
@osadnik A co to za problem sobie parcelem wysłać? ;O
avatar
teraz Itemki tibijskie to sa tu od początku serwera przechodziły z gracza na gracza jak tu się dostały sam nie wiem
avatar
@Kanopus ahahhaha XD XD XD XD XD