Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@"Arek Bonaventura" jaki warn bez dowodów kto kiedy?
avatar
Nadal sie nikt nie odniósł dlaczego gracze którzy sie czepiali, że członek administracji (osadnik) nasmiewa sie/obraza gracza (rakkeri) to robili dymy, ze co to za zachowanie niedorzeczne. A teraz cisza kiedy gracz ( Arus bonaventura) obraza członka administracji (naxera)
avatar
Nie wiem już naprawdę czego Wy chcecie? To ma Naxer coś robić i dodawać na serwer nawet jak czasami to będzie zbugowane i trzeba będzie to poprawić czy zostawić i olać wszystko niech nic się nie dzieje?
avatar
To zależy jak administracja jest nastawiona do ludzi, był taki przypadek że Admin dał warna bez dowodów a wtedy była ostra spina ;O Więc nawet też tak potrafią ^.^
avatar
Jakie prowokowanie, ja chce konkretów i argumentów, a nie oskarzanie mnie o jakies bycie pozerem z prosbą o delete bez dowodów czy argumentów.Taki juz jeden byl co pisal rózne rzeczy bez dowodów i wiemy jak sie skonczylo
avatar
Nie sprowokujesz ;3
avatar
A no i argument "po prostu masz slaba psyche" tez juz znamy xD
avatar
@"Arek Bonaventura" ale mozesz dac jakeis konkretne argumenty dlaczego delete za bycie pozerem? Bo jeszcze chyba nigdy nie widzialem tu zebys argumentowal wypowiedzi w logiczny sposób. Tylko nie pisz ze ogolnie to nic do mnei nie masz, ale jestem pozerem, bo ten argument juz znamy xd
avatar
Napisałem wcześniej wszyscy mają czystą kartkę i sami zdecydują czy chcą grać i się dobrze bawić czy fisiować widzę wybrałes tą drugą drogę ale sam chciałeś. I najlepsze co z tego, ze wyzywałem Naxera na fb to nie gra xD
avatar
Dziwią mnie tez wypowiedzi gracza arka w których pisze bezsensowne rzeczy typu "ja do administracji nic nie mam, moze poza osa ktory mnei zdenerwowal" czy "nic do ciebie naxer nie mam i to nie chodzi ze stracilem helpera" po czym go obraza. Wyglada mi to troche na chorobe dwubiegunową
avatar
@"Arek Bonaventura" Nie słaba tylko jak najbardziej prawdziwa. Jak pisałem z dystansem to pretensje jak to członek Sharp#Team tak pisze teraz też źle bo nagle Osa sztywny to ja już nie wiem
avatar
Ja to się jeszcze dziwie że gracz Xenok nie dostał delete za bycie Pozerem ;O
avatar
@XeNoK xD
avatar
Ja to sie generalnie dziwie juniorowi, ze gracz arek nie dostał bana za te wyzwiska w strone administratora. Wydaje mi się, ze jakby napisal coś takiego w strone np Egiego to juz by tego serwera nie powąchał nawet
avatar
A porpo nasmiewania sie z graczy. Bardzo dziwna sytuacja, ze gracz w dosyc dosadnych slowach wyzywa administratora. To tak mozna? bo keidy czlonek administracji rzekomo sie nasmiewal to byly dymy przez kanpusa i paru innych a teraz cichutko wszyscy z tym tematem xd
avatar
Troche słaba ta wypowiedź była teraz twoja #Osadnik
avatar
No bo tak mi to niedawno zarzucałeś, że naśmiewam się z graczy a powinienem zachowywać się jak tutor to bardzo proszę macie oficjalną wersje. Jaki ja dla Was jestem dobry widzicie?
avatar
to ze ty masz poczucie humoru takie jakie masz nie oznacza ze kazdy bedzie mial takie samo
avatar
Co się ruszyło? Event jak co roku zbieranie prezentów etc?
avatar
to ze bierzesz do siebie wszystko 'oficjanie' bez zadnego dystansu