Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@osadnik ta XDDD
avatar
A potem tematy na forum "Odwołanie od bana" i "Naxer- Nie to że mam coś do Ciebie po stracie helpera, nie chodzi o to.." "Nigdy nic nie miałem do administracji" a za chwilę Naxer "Oj szmato szmato" lub "pizdeczko głupia" ale to się nie liczy bo to na fb xD
avatar
To po co brales udzial w rekrutacji? Kolejny którego po stracie raptem ta ranga nie obchodzila xD
avatar
Och bo mi zależało na tej randze, to było moje całe marzenie ;<
avatar
Tu nie chodzi już nawet o ta choinke a o wszystko teraz będą się czepiać Naxera bo stracili rangi w grze tak to widzę. Żal...
avatar
Analogiczna sytuacja, napisz do egiego czy do nighta "szmato, szmato" "mala pizdeczko" bo dostales bana czy ci choinke zabrali. To juz nawet bysmy nie prowadzili tej dyskusji bo by cie tu nie bylo
avatar
Ze zbugowanych wysp były jakies uszkodzone miecze i inne pierdoły no i laptopy fotele co zamieniały sie w pokemony do łapania ale jak widac Ty tego nie wiesz bo Cię wtedy nie było Smutny
avatar
@"Arek Bonaventura" Nie, demoniczny pył był od gracza co stefanowi domek okradł tak samo jak złoty pierścionek nie wiem jak znalazł sie w grze ale to nie z zbugowanych wysp
avatar
@"Arek Bonaventura" co mnie obchodzi o co dokladnie poszlo, obrazales go i tyle i powodem była najpewniej gra, w której jest administratorem.
avatar
tam sobie cofnij archiwum to zobaczysz czy ktoś kogoś wyzwał od baleronów
avatar
Ale tu nikt nikogo nie wyzywał od baleronów tylko jest takie powiedzenie jak się jest jeszcze młodym "jak na chleb mówiłes beb" albo "pasztetową baleron" to się odnosi do tego, ze się jest jeszcze za młodym zeby pamietac pewne czasy
avatar
@osadnik Takie pytanie, skąd masz demoniczny pył? I czy to nie było ze zbugowanych wysp może?
avatar
no nie wiem czy bardziej kontrowersyjne bedzie mowienie do policjanta 'szmato..' czy jak policjant bedzie wyzywal od baloernow obywateli
avatar
@XeNoK Skoro nie wiesz o co dokładnie poszło na facebooku to po co się odzywasz? Niech Naxer może wyślę ssy całej rozmowy naszej to wtedy będzie gicior
avatar
@Kanopus Teraz to dałeś przykład pisanie do kogoś jak byłeś jeszcze młody to na "pasztetową mówiłeś baleron" a pisanie do kogoś "Oj szmato szmato" lub "pizdeczko głupia" to takie same obrażanie to powodzenia Oczko
avatar
Ale do tego sie nie odniesziesz, bo cie to nie obchodzi, dla ciebie dobrze jak ktos obraza administratora/administracje, bo tylko na tym ci teraz zalezy, zeby im dopiec
avatar
bardziej kontrowersyjne chyba byly teksty typu "szmato, szmato, pizdeczko" niż "jak rakkeri mowil na pasztetowa baleron"
avatar
@XeNoK Nie bo teraz jak pisze tu jak "tutor" to też źle bo nie mam dystansu za sztywny jestem. Nie da się dogodzić Smutny
avatar
to tak jakbys porownal obrazanie policjanta przez obywatela czy obrazanie obywatela przez policjanta - ktore bardziej kontrowersyjne?
avatar
@kanopus ty tam głownie wtedy miales problem o zachowanie tutora, to co powiesz o tym zachowaniu gracza? normalne?