Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
pierwsze liczby jakie padly to 1,4,5 wiec wygrana osoba jest bartosz pogromca, ale tak o z dupy zostalo to uniewaznione i zrobiono kolejne losowanie xD
avatar
bylem w gze na innej postaci tak dla jasnosci i widzialem ten cyrk Oczko
avatar
gdybys znal matematyke to bys wiedzial ze to nie ma znaczenia, gdyz za kazdym razem losowana jest losowa liczba. nie wygrales ty, tylko ktos inny wiec naklaniales ja by poklikala w kostke i jeszcze raz zrobila losowanie przez co losowanie w ktorym wygrala juz inna osoba zostalo uniewaznione tak o z dupy
avatar
wgl piszesz na temat losowania skoro nawet w grze cię nie było xD beka
avatar
gdyż pisalem w czasie losowania, zeby kostka zostala kilka razy uzyta, a nie losowano nią jak stala tydzien bez uzytku..
avatar
czemu losowanie w ktorym wygral bartosz pogromca zastalo tak o z dupy uniewaznione i zrobiono nowe? xD
avatar
/ *
avatar
lalka slowpoke.slowbro tez stracila nazwe (y)
avatar
lalka poliwhirla -> 01:11 Przedmioty z Poliwhirl: przedmiot o numerze 8821, przekaz to dla administracji.
avatar
Siemanko Duo Uśmiech @Naxer Napisalem Ci na priv, ważna sprawa... Czekam na odpowiedź
avatar
Cześć
avatar
Chciałym wszystkim zaangażowanym w pomoc odzyskania mojej postaci serdecznie podziękować ? udało się? jesteście wielcy, dziękuję ?
avatar
kto to ten Dark Light ze kradnie ludziom domki w saffron? xD
avatar
gz Kanopus
avatar
Oddam - kto pierwszy ten lepszy. 19:37 Gratulacje! Zlapałeś pokemona Corsola! W sumie to już 4.
avatar
@Naxer nie chodziło mi o mnie, napisałem że ja mam wszystkimi postaciami zrobione , a chcieliśmy pomoc ziomkowie który szukał ekipy od miesiąca.
avatar
@Nimfoman przecież jeszcze 2 dni temu sam szukałeś ekipy.
avatar
@Naxer @Dark light @egiliam chętni na wbicie tepnac nas na legend boxa? Ja mam zrobione wszystkimi a ziomek czeka jakoś miesiąc i nie może nigdy trafić na ekipę a tak to byśmy pomogli
avatar
Punkty są tylko nie mam swojej postaci Smutny
avatar
Punkty masz na koncie, zaloz nowa postać na tym koncie i zobacz czy możesz kupić sb itemki