Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
I najlepiej przedstawic w formie screenow, zeby nie ukrywac i manipulowac prawdą. A na przyszlosc widac trzeba bedzie samemu odpalac bandicama i nagrywac te losowania, by byl dowod czarno na bialym na prawidlowym lub tez nie przebiegiem losowania
avatar
@Kanopus Nie ma sprawy niech sprawdzą nagrania Oczko
avatar
i nie wiem czy przerolowanie kostki mozna nazwac po slowach typu ' ok zaczynamy" poczym naciskala na kostke i pisala liczby na default - 3 liczy ktore obstawil pogromca
avatar
napisała.
avatar
ps. nie bylo "zaczynamy losowanie" przed losowaniem w ktorym wygral patros takze ten no.. mozna je uznac tez za niewazne jesli juz tzrymac sie tego co napisales
avatar
czyli niech zrobi sobie xx losowan i i wybierze to ktore jej sie spodoba, a wczesniejsze odzuci, to jest sprawiedliwe losowanie, no chyba nie xD
avatar
@Kanopus "Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad pod konkretne losowanie." - Losowanie zaczyna się dopiero wtedy jak osoba prowadząca napisze "zaczynamy losowanie". To czy wcześniej sobie przeroluje kostkę to tylko w jej gestii. Czasami jednego dnia jest też kilka losowań. Widocznie tego dnia podczas "ważnego" losowania o którym decyduje organizator wygrał Patros.
avatar
a to ze byl w grze ten bartosz nie oznacza ze stal przy jej domku i widzial to losowanie, a na boardcascie zostaly wypisane liczby z drugiego losowania a nie pierwszego w ktorym on wygral
avatar
gdyby byl przeprowadzony sprawiedliwie to wylosowane bylyby pierwsze 3 liczby w ktorych wygral pogromca, ale z niewiadomych przyczyn zostaly one odrzucone, tyle sprawiedliwosci w tym losowaniu bylo
avatar
był w trakcie losowania i nagle go nie ma i nie ma nic do powiedzenia xD xD a kto powiedział po za tobą ze nie przebiegło sprawiedliwie ? nikt.... nikt inny nie ma problemu do tego tylko jak zawsze tylko ty płaczesz.. siemanko
avatar
nie odzywa sie bo go widocznie nie ma. temat bedzie zamkniety jak zostanie to sprawdzone. a to ze sie zgodzila nie oznacza ze losowanie przebieglo w uczciwy i sprawiedliwy sposob, bo gdyby tak ylo to wygral by pogromca a nie ty
avatar
daj se siana naprawde xD ty tylko placzesz jesli chodzi o ciebie takze jestem pewny w 90 % ze placzesz bo nie wygrales.... temat uwazam za zamkniety , dziekuje dowidzenia
avatar
od kiedy ty stajesz za innymi xD xD jakos bartek nic sie nie odzywa na ten temat, no chyba ze to twoja postac i temu tyle placzesz xD
avatar
chlopie, napisalem ze powinna kilka razy przelosowac kostka , i zgodziła sie na to i tak zrobila , wiec nwm o co sie plujesz....
avatar
Night/Egiliam prosze o sprawdzenie nagrania z losowania i wyjasnienie sprawy kto wygral podczas wylosowanych pierwszych 3 liczb
avatar
jak juz wylosowala pierwsza liczbe, ktora wykluczyla cie z wygranej
avatar
pisalem jak losowala pierwsza liczbe XD
avatar
Nie wiem jak to wyglądało, bo mnie nie było na kostce, ale jeśli faktycznie w pierwszym losowaniu ktoś wygrał to powinien dostać nagrodę.
avatar
" gdyż pisalem w czasie losowania, zeby kostka zostala kilka razy uzyta" no wlasnie. mogles to napisac przed losowaniem a nie w trakcie gdzie juz wiedziales, ze przegrales
avatar
sory nie chce mi sie z Tb dyskutować... zajmij się sobą i tym że musisz mieć wszystko i nikomu nigdzie nie pozwalasz wejść do póki nie zdobędziesz jakieś itemki bądź pokemona... z fartem