Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
poweim tak moze nie miło ale juz mnie to wali nich im kurwa raper robi xd
avatar
przewincie sobie scrollem do dołu jak potraficie
avatar
zabiłeś po to aby tylko i wyłącznie rzucić na nie balle by próbować złapać xxx raz..... Browarek a kto powiedział że ja będę pomagał ?? wtedy kiedy mam postać to idę i robię, a nie że mam postać ciągle na 200 lvlu, i czekam tylko aż ktoś będzie szedł żeby sobie rzucić balla na diagle....
avatar
wlasnieinaczej bylo Uśmiech
avatar
xenok
avatar
i o co ta burza człowiek pomaga zbijając legi to jeszcze pretensję ze padł czy cos było nie robić i czekać na inna ekipę
avatar
skoro zabija dialge i palkie to wywiązuje się z pomagania, a to czy chce odebrac lboxa czy nie to jego sprawa xd
avatar
nie wiem o co wam chodzi nawe t
avatar
zabiłem wam palkie i dialgie xddd
avatar
od jutra ty bedzies pomagał i tyle juz mnie to wali Język i tobie juz tez nie pomoge nara JęzykPP
avatar
sorry ja idąc na l boxa z ludźmi, którzy go chcą wykonać aby odebrać legend boxa, też go odbieram Uśmiech tym się różnimy browarek, ty tam idziesz tylko po to aby rzucić balla na dialge i to nazywasz pomocą ?? to że kończą questa to inna kwestia... bez chętnych ludzi do expienia 200 lvli dla legend, nie rzuciłbyś więcej niz 1 balla, bo nie miałbyś możliwości... siemanko
avatar
a kto mówił aby o legend boxa xdd
avatar
niee pomagam okyy zobacze jak ty pomagasz zobaczymy twoja pomoc ")
avatar
Browarek nie żeby coś, ale Ty ludzią nie pomagasz w robieniu legend boxa Smutny to ludzie pomagają tobie w zdobyciu Dialgi, bo nie wchodząc tyle razy na l box nie miałbyś innej możliwości jej łapania.... także sorry nie oszukuj ludzi mówiąc że pomagasz w l boxie... żegnam
avatar
jak ciebie nie bedzie to bedzie o wiele lepszy serwer pewnie z 40 osob bedzie grac
avatar
no jk chesz to browaka moze nie byc masz helpertuów do pomocy xd
avatar
oj co to bedzie jak nie broowarek on i tak duzo ludziom pomoaga ale tez moze nie pomogac
avatar
nie polecam sie zadawac z browarkiem poniewaz jestZdezorientowanycammerem,atencjuszem."Pomaga" ludziom w robieniu lb a cel w tym jest taki by złapac dialge, on nawet nie odbiera legendary boxa. po prostu zalezy mu tylko i wylacznie na dialdze...
avatar
no to tka
avatar
ja teraz raczej nie zrobie bo nie ma ekipy a o 19 odpadam