Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Pewnie tak, dobrze ze nie dałem sie jeszcze nabrać na darmowego lboxa i normalną pomoc w quescie, wtedy to by dopiero było
avatar
chociaz kto wie ze nie umiesz czytac to moze jest oznaka debilizmu
avatar
to chyba lepiej Uśmiech
avatar
Smutny osoby bez honoru i z malym ilorazem inteligencji&
avatar
debila bez honoru jednak, to jeszcze gorzej ;C
avatar
osoba ktora jest debilem a osoba która ma maly iloraz inteligencji to są dwie inne osoby
avatar
xenok kto napisal ze jestes debilem
avatar
Nie tlumacz naxer, bo ja juz próbowalem i zostałem uznany za debila ;/
avatar
19:36 Niosek [200]: raper, wydaje mi sie ze xenok nigdy nie spotkal sie z honorem, tez tak sadzisz?
avatar
spejclanie*
avatar
ale typie jestes ulomny? jesli tak to dobra bedziemy cie traktowac specjalny
avatar
Z czym wy macie problem, jeśli ma postać która nie miała zrobionego l boxa może tam chodzić tyle razy ile tylko chce nikt go nie może zmusić do odebrania nagrody z tego co mi wiadomo on nie był wybierany do pomocy w l bocie przez administrację tylko sam wbił lvl i nie odebrał nagrody to samo robił Stefan tylko że on brał 25 td od osoby za to że poszedł na l boxa
avatar
a moze jak zabic to i moze złapac
avatar
Dokladnie raper
avatar
ty dalej nie ogarniasz o co chodzi... każda grupa idąca na l boxa, poradzi sobie z wybiciem dialki i palki... ty mówisz ze pomagasz wybijając te legendy ?? ty tam chodzisz tylko po to zeby je złapać a nie pomoć komus w l boxie XDDDDDDDDD
avatar
Jej, widzisz kazdy jest zadowolony a bym byl jeszcze bardziej jesli bys SKONCZYL gre na tym otsie
avatar
juz nie bede Język nawet słowem nie poweim ze pomoge lboxa nie to ze zabic palkie i dialgie to jeszcze wam mało dziekuje za pomoc
avatar
nie rób z NIKIM to kazdy bedzie zadowolony
avatar
Język ja dziekuje za dzisaj
avatar
raper ci zrobi ja juz niee bede wam robił