Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
i nie blokuj respa Oczko
avatar
stary od kiedy tutaj gram nigdy nikt nie był takim prostakiem jak ty... kazdy kazdego szanował i pozwalał bić jak ktos stał wczesniej... a ty ?? prostak , cham i duzo by mozna powiedzieć slow na tw temat
avatar
" wybijać na predkość kto szybciej " - kto pierwszy ten lepszy, legendy do zabiajnia sa dla wszystkich, to nie prywatny resp, chcesz to stoj i bij ze mna
avatar
siemanko. takie pytanko moze ktos polecic jakiegos poka na 80-90 lvl?
avatar
kto pierwszy ten lepszy xD no to skoro ja bije to chyba byłem pierwszy więc powinien zachowywać się jak inni tzn zmienić legende a nie wybijać na predkość kto szybciej...... przez takie coś serwer traci na ludziach, dziekuje nie pozdrawiam
avatar
radziłbym ogarnać tego Kanopusa w końcu , bo przegina już tym swoim prostackim zachowaniem i pajacowaniem... człowiek siedzi sobie na legendzie a ten wbija na chama i wybija bo myśli że gra zrobiona pod niego... ile ludzie skarg mają składać, że tak się nie robi ? jak można tolerować takich chamów
avatar
cooooo?????
avatar
Dziś o godz.19:02 odbędzie się event "Kostka", chetnych do rozruszania swoich palców u dłoni na klawiaturze zapraszamy!
avatar
i tak nie złapiesz xD
avatar
oddam lalke mew w zle rece za jedyne 100pp
avatar
@ATJG Hejka
avatar
Dzień Dobry
avatar
Brawo Krzysiu Duży uśmiech
avatar
po miesiącu męczarni wreszcie - pomimo w ostatnim tygodniu znikomym graniu - znalazłem suicune, +25! Uśmiech
avatar
Pp nie da się kupić praktycznie w gierce, nawet nie licz że w tej dolnej granicy się uda
avatar
Ostatnio coś eventy ucichły nawet Smutny Chowany albo te quizy albo coś, spoko było mimo że chowany ciężka zabawa Duży uśmiech
avatar
pp różnie stoją myślę że ok 50-100 td
avatar
Panowie 100pp to ile td ?
avatar
Witam serdecznie Duży uśmiech
avatar
Hmm między 2 a 3 td za sztukę