Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Krzysiuxd a co to ma do rzeczy ? nie pisze teraz o tobie więc nwm na co sie udzielasz oszuście Uśmiech
avatar
stary skąd mam wiedzieć która kratka blokuje resp ?? chyba trzeba sprawdzić wiec stoje na kazdej i sprawdzam lol
avatar
z nim nie ma co nawet dyskusji prowadzic, stoi i blokuje respa od 6 minut i mowi ze, sprawdza czy sie zrespi legenda Duży uśmiech
avatar
raper, przeciez mnie kiedys nazywałes prostakiem ;p
avatar
i nie blokuj respa Oczko
avatar
stary od kiedy tutaj gram nigdy nikt nie był takim prostakiem jak ty... kazdy kazdego szanował i pozwalał bić jak ktos stał wczesniej... a ty ?? prostak , cham i duzo by mozna powiedzieć slow na tw temat
avatar
" wybijać na predkość kto szybciej " - kto pierwszy ten lepszy, legendy do zabiajnia sa dla wszystkich, to nie prywatny resp, chcesz to stoj i bij ze mna
avatar
siemanko. takie pytanko moze ktos polecic jakiegos poka na 80-90 lvl?
avatar
kto pierwszy ten lepszy xD no to skoro ja bije to chyba byłem pierwszy więc powinien zachowywać się jak inni tzn zmienić legende a nie wybijać na predkość kto szybciej...... przez takie coś serwer traci na ludziach, dziekuje nie pozdrawiam
avatar
radziłbym ogarnać tego Kanopusa w końcu , bo przegina już tym swoim prostackim zachowaniem i pajacowaniem... człowiek siedzi sobie na legendzie a ten wbija na chama i wybija bo myśli że gra zrobiona pod niego... ile ludzie skarg mają składać, że tak się nie robi ? jak można tolerować takich chamów
avatar
cooooo?????
avatar
Dziś o godz.19:02 odbędzie się event "Kostka", chetnych do rozruszania swoich palców u dłoni na klawiaturze zapraszamy!
avatar
i tak nie złapiesz xD
avatar
oddam lalke mew w zle rece za jedyne 100pp
avatar
@ATJG Hejka
avatar
Dzień Dobry
avatar
Brawo Krzysiu Duży uśmiech
avatar
po miesiącu męczarni wreszcie - pomimo w ostatnim tygodniu znikomym graniu - znalazłem suicune, +25! Uśmiech
avatar
Pp nie da się kupić praktycznie w gierce, nawet nie licz że w tej dolnej granicy się uda
avatar
Ostatnio coś eventy ucichły nawet Smutny Chowany albo te quizy albo coś, spoko było mimo że chowany ciężka zabawa Duży uśmiech