Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Kończę rozmowę z tobą, bo masz zbyt za płytkie myślenie. #Naura
avatar
nie wyczymie zaraz XDDDD masz jakiś prze(y)ćpany mózg. Złóż chociaż raz jedno dłuższe zdanie poprawnie i bez żadnego błędu. Oraz prosiłbym Cię o nie spamowanie ciągłe bo zaśmiecasz tylko SB.
avatar
szacunku
avatar
nie masz szabunku
avatar
dobra chlopie cisniesz po rodziach nawet mnie nie znasz
avatar
dobra skoncz
avatar
ty chailes
avatar
Na początku chciałeś żebym Ci dał pierwszy itemy na Silverze a potem ty mi na White, jaki warunek ja mam że ty byś mnie je ojebał? Żaden. Potem tobie zaproponwałem że ty dasz pierwszy na White a ja tobie na silverze. Tylko czaisz to że było już za późno? Bo wczoraj dokonałem transakcji z kimś innym.
avatar
grozisz mi banem
avatar
brak ic szacunku
avatar
chlopie cisniesz po rodzicach
avatar
oszukać XDDDDDDDDDDDDDDDDD napisz w jakim celu miałbym Cię oszukać? Napisałem prosto na temat i logicznie. Sam Administrator Naxer na discordzie dopisał cytuje "W kwestii sprostowania, jeśli ktoś z administracji się zgodzi być obecnym przy wymianie i ktoś zostanie oszukany to czy ktoś zostanie ukarany zależy od Administratora obecnego przy wymianie"
avatar
chiales mnie na poki osuzkac
avatar
chlopie
avatar
zartujesz chyba
avatar
ty sie osmieasz
avatar
Dodam tylko tyle, Przepraszam osoby z autyzmem, nie miało to tak wyglądać ale ciśnienie jednak podskoczyło.
avatar
@Przemek12 Tak jak pisałem jesteś debilem, a czemu nie wstawiłeś screenów ze świata Silver jak to się zaczęło od początku? Dajesz wycinek z tej dobrej zabawy. Może dodasz pare słów od siebie a nie tylko screeny załączysz. Na twoim miejscu je*nąłbym baranka w ściane, może jednak ten rozum przyjdzie Ci do głowy.
avatar
avatar