Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
bo co
avatar
A wiesz co to znaczy zamknij pizde juz?
avatar
wiesz co to szacunek
avatar
chlopie naucz sie szanowac kogos
avatar
@Przemek12 Dobra debilu j*bany, bo inaczej tego nazwać nie można. Skończ już płakać, coś Ci nie pasuje to WYPIER*ALAJ. Sorry Administrejszyn ale no to jest tak jak napisałem DEBIL.
avatar
powiem ci tak zebys chodz mial za grosz szacunku do moich starych bym ci oddal smieciu te wszystkei poki ale ty nie masz szacunku
avatar
co jszcze mi pogrozisz co ty myslisz ze jestes panem
avatar
ja chodz na starych nie wjezdzam jak ty bo jestes zwyklym smieciem
avatar
szczurek to jestes ty
avatar
Rexxoo jak jesteś taki Kozak jak mówisz to podaj mi proszę ulice i numer domu.
avatar
Myślę że ty jesteś godnym graczem na miano Helperowskiego szczytu, więc zametu / dram nigdzie by nie było. Miłego Weekendu @Bayu słyszałem o takiej legendzie przemówioną przez Kaczyńskiego cytuje jego słowa "Raikou Do Arusia" xDD
avatar
kazda rekrutacja tutaj wywoluje zamet, wiec lepiej zeby sie obylo bez niej i zakonczmy temat bo wracam na wota robic event XD
avatar
Ależ ja to wiem i rozumiem Stefanie, chociaż 1 członek więcej w #SharpTeam to nic złego. Nadopiekuńczość i nie tylko ^.^
avatar
aktualne grono sharp teamu jest godne zaufania i wystarczające, Arku mylisz się
avatar
@"Stefan Krol Zydowski" Ale ja wiem że ty chcesz, ty nawet marzysz o tym. Już Ci się koszmary śnią na ten temat ;3 <3
avatar
móc nie znaczy chcieć xD
avatar
@"Stefan Krol Zydowski" Ale zawsze możesz się postarać :O
avatar
ja tu nie szefuje Anioł i dziękuję za wasze zrozumienie mojej prośby
avatar
Z tą osobą nie ma co dyskutować już, nie będę się zniżał do jego poziomu bo jest zbyt marny :/ Sory Szefie @"Stefan Krol Zydowski"
avatar
Stefan ta