Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
przez ciebie ludzie tu nie graja
avatar
jak ty nie wszedles na dc aktualnie zeby gadac pare miesiecy temu wszedles to wyzywales matke i siedziales cicho jak myszka pod miotłą, wyzywaj wiecej oblodzic to mozesz sobie arek nie z takimi do mnie tutaj taki kulturalny jestes ze to chuj nadajesz sie do śmieci cieszysz sie pixelami jak dziecko 5 letnie
avatar
Nie ma co płakać, była akcja zaprosiłeś mnie na rozmowe discordową, zostałeś zdominowany do parteru. Prawie mi oblodziłeś PORVALO. Jakie ja rodo podałem cymbale? Ani nie napisałem twojego imienia i nazwiska, ani nie podałem żadnych danych twoich, jedynie co pisze to "Nikoś" Jeżeli masz jakiś problem to zgłoś to do Naxera lub Polaka i zrobią z tym porządek. A to że ty płaczesz bo uważasz P2 fire za private exp to już nie mój problem :< Wyjdź z domu w końcu. Nie pozdrawiam i nie odpisuję już więcej na ten temat :peppoLOVE:
avatar
to nie jest to samo co bylo kiedys i nigdy nie bedzie
avatar
szkoda ze przez takie ludzkie istoty jak arek ludzie przestaja grac na tym ots i szkoda ze jestescie ślepi i nie widzicie co rbi
avatar
tak zwane traktowanie graczy inaczej :p
avatar
Witam graczy i administracje krótko zwięźle i na temat wypierdolcie tego pajaca arusa z tego serwera prowokuje szczeka podaje dane tak zwane rodo, potem płacze na dc i wyzywa matki ja nie wiem Naxer ,Polak jak by jakis inny gracz robil tak jak on robi to dali byscie mu delete a z nim nic nie robicie zrobcie cos raz a porzadnie!
avatar
Czaję czaję
avatar
@ATJG Od dłuższego już czasu nie Uśmiech
avatar
Ktoś orientuje się czy Kelgarim jeszcze wbija? Duży uśmiech
avatar
kupie 11 onxy orbów
avatar
zmień klawiaturę na inną i sprawdź czy dalej ten problem będzie występował
avatar
No to dziwne że Ci wszystkie strzałki działają tylko nie ta do góry XD
avatar
Strzałka działa, bo testowałem w innych gierach
avatar
@ATJG A to nie jest jakiś problem u Ciebie? xD Wszystkim innym działa normalnie ;O Musisz mieć jakiś problem z tą strzałką najwidoczniej..
avatar
Mam takie pytanko, może ktoś będzie znał odpowiedź. Wczoraj jak odpaliłem po dłuższym czasie gierke, to zauważyłem że nie mogę chdzoić "strzałką do góry" w gierce, w lewo, w prawo i w dół działa normalnie, tylko up nie działa. Da się to jakoś naprawić?
avatar
Witam witam
avatar
14:53 Awansowałeś z poziomu 607 na poziom 608! Uśmiech
avatar
globalne ocieplenie
avatar
Czemu jeszcze nie ma mapy zimowej ?