Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
to nie jest to samo co bylo kiedys i nigdy nie bedzie
avatar
szkoda ze przez takie ludzkie istoty jak arek ludzie przestaja grac na tym ots i szkoda ze jestescie ślepi i nie widzicie co rbi
avatar
tak zwane traktowanie graczy inaczej :p
avatar
Witam graczy i administracje krótko zwięźle i na temat wypierdolcie tego pajaca arusa z tego serwera prowokuje szczeka podaje dane tak zwane rodo, potem płacze na dc i wyzywa matki ja nie wiem Naxer ,Polak jak by jakis inny gracz robil tak jak on robi to dali byscie mu delete a z nim nic nie robicie zrobcie cos raz a porzadnie!
avatar
Czaję czaję
avatar
@ATJG Od dłuższego już czasu nie Uśmiech
avatar
Ktoś orientuje się czy Kelgarim jeszcze wbija? Duży uśmiech
avatar
kupie 11 onxy orbów
avatar
zmień klawiaturę na inną i sprawdź czy dalej ten problem będzie występował
avatar
No to dziwne że Ci wszystkie strzałki działają tylko nie ta do góry XD
avatar
Strzałka działa, bo testowałem w innych gierach
avatar
@ATJG A to nie jest jakiś problem u Ciebie? xD Wszystkim innym działa normalnie ;O Musisz mieć jakiś problem z tą strzałką najwidoczniej..
avatar
Mam takie pytanko, może ktoś będzie znał odpowiedź. Wczoraj jak odpaliłem po dłuższym czasie gierke, to zauważyłem że nie mogę chdzoić "strzałką do góry" w gierce, w lewo, w prawo i w dół działa normalnie, tylko up nie działa. Da się to jakoś naprawić?
avatar
Witam witam
avatar
14:53 Awansowałeś z poziomu 607 na poziom 608! Uśmiech
avatar
globalne ocieplenie
avatar
Czemu jeszcze nie ma mapy zimowej ?
avatar
@Duocrash Nawzajem Uśmiech Wszystkiego dobrego w tym magicznym czasie Oczko Do siego roku
avatar
@Duocrash dziękuję i wzajemnie, pozdrawiam
avatar
Zapewne nie będzie mnie do nowego roku. Także miłych Świąt jak i Wesołego Nowego Roku wam życzę! Uśmiech