Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
przykre ze prywatne rzeczy musimy wynosić na światło dzienne ale jak nie potrafisz się zachować, to zapraszam na RL tibię, zrównam cię z ziemią drugi raz, zapraszam spotkajmy się w realu z chęcia również zrównam cię z ziemią, jestes piwniczakiem i nie istniejesz na tym serwerze, udajesz zdystansowanego a bolą cię moje słowa synku, naucz sie jeszcze duzo
avatar
a ty juz płaczesz ignore ignore, standardowa procedura
avatar
wiesz, wydaje mi się ze administracja idzie tokiem myslenia "nie kąsaj ręki, która cię karmi" ale tu są bardzo jasne dowody na to, ze przeginasz pałę a ja cie tylko zrównałem z ziemią tymi wiadomosciami na PV:3
avatar
Ojejciu :< smutne bardzo smutne :<
avatar
po tym filmiku zostaniesz ukarany , przesłałem do egilliama
avatar
I co, po tym filmiku będę sławniejszy? Kuurde fajnie ❤️ Dzieki za promo ;*
avatar
wydaje mi sie ze czym innym jest exp na innym expowisku (żaden problem) a latanie za kimś wszędzie i po kazdym expowisku byleby nie expił:3, prawda aruś? https://www.youtube.com/watch?v=aMpDlTBM...lalalalala
avatar
facepalm, maja nowa, duza premke i nie moga sie pomiescic, szczegolnie ze gra tu z 5 osob xDDDDDDD
avatar
Pokaż na to cokolwiek że dzieliłem konto z bratem nieudaczniku ^>^ Aż szkoda mi tego komentować więc zostawię to już bez komentarza Duży uśmiech #CarboNaura
avatar
ktoś cie musiał zrównać z ziemią bo sie za bardzo wychylasz a nic nie znaczysz na tym serwerze ostatnia wiadomosc XD
avatar
idz wyjdz z piwnicy znajdz dziewczyne i twojemu bratu zycze tego samego, choćbym miał bana wyrwać za to co pisze to jestes zerem nikt cie na tym serwerze nie lubi a dominando to ja robię twojej matce w parterze, elo
avatar
ciesz sie ze tyle pieniędzy wydałes bo za dzielenie konta z bratem i latanie za kims na expowisku to juz bys banika wyrwał synek
avatar
żal mi ciebie, i twojego brata
avatar
15:35 Arek Bonaventura [405]: ignore XDDDDDDDDDDDD spłakany i rozjebany zostałes chłopcze
avatar
Oj płaczku płaczku, problem jest taki że napisałem do Ciebie "nudzi Ci się? chcesz zaraz ty nie poexpic?" wielokrotnie pisałeś do innych graczy że nie poexpie etc.. Zwyzywałeś mnie pierwszy gdzie bedzie widać na screenie mam go ^>^ Owszem zwyzywałem Cię również i pisałem że nie poexpisz więc skończ farmazonić. Jako tako dowodów na razie nie masz peciku tylko dopiero będziesz miał jak zacznę latać za tobą ;D
avatar
teraz frajer się poczuł i zaśmiecił mi 3/4 domku dolarkami bo zostawiłem drzwi otwarteDuży uśmiech
avatar
to prawda, Arek i jego brat bardzo utrudniają grę blokując expowiska dzień w dzień, godzina w godzinę dla ludzi ktorzy grają dwa razy w tygodniu, ponadto jezeli przyjdziesz na expowisko wtedy kiedy on expi specjalnie lata i utrudnia Ci expa, dołącze dowody późniejUśmiech
avatar
no nie interesuje mnie to
avatar
A to już nie powinno Cię interesować Uśmiech
avatar
czyli wiecej siana wydajesz?