Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
może i umarł, ale gracze i tak się znajdą xD
avatar
Ten server umarł i nic z tym nikt nie zrobi, trzeba to w końcu zrozumieć.
avatar
@Rixell to rob chetnie zobaczymy i ocenimy Duży uśmiech
avatar
@Kanopus ty dalej próbujesz coś zmienić w tym śmietniku tu juz sie nic nie da zrobić chciałem zobaczyc czy cos sie zmieniło przez te lata chuja nic XD a mialo to potencjał na top 1 serwer w polsce XD osobiscie to moge kupic domene na allegro z takim serwer i bym go lepiej prowadził niż te kilka pajaców co robia to tutaj xD
avatar
dlatego akcja #uwolincLugie by sie zdala xd @"Smiercionosny Smog"
avatar
@Kanopus gdyby ludzie chcieli to by grali jak ja i inni.. ja i nie tylko ja, gram bo chcę złapać wszystkie legendy.. w końcu o tym chodzi w Pokemonach " złapie je wszystkie"
avatar
@Tarble ciężko ciężko..
avatar
8000sfb na zapie i nadal wolny ehhh Kanapka oddaj troche farta
avatar
+ Kanapa
avatar
ludzie nie loguja bo nie ma co tu robic a nowy tutor nie sprawi ze nagle ludzie beda chcieli logowac. Najpierw aktualizacje potem tutor a nie podchodzenie do tematu od dupy strony jak to zawsze tu bywalo
avatar
to ze nie loguje codziennie to nie oznacza, ze odszedlem. Natomiast sa tu tacy co juz odchodzili oficjalnie na forum a dalej graja Duży uśmiech
avatar
odszedlem? Duży uśmiech
avatar
nadal odzywają się ludzie, którzy zakończyli grę.. odszedłeś to po co się interesujesz i wypowiadasz na temat serwera ?
avatar
gwozdzie do trumny to braki w aktualizacjach a nie brak tutorka O matko
avatar
po co komu funkcje tutora do 4 osob, ze kogos zbanowac? Duży uśmiech Bez aktualizacji rozdawnictwo tutorow itp mija sie z celem
avatar
@Tarble już wbijam xD dopiero do domu wróciłem
avatar
@"Smiercionosny Smog" wpadaj bo nudze sie na zapie xD
avatar
Tak przy okazji to KUPIE Sfb
avatar
@Tarble to cyk po kielonie haha
avatar
@"Smiercionosny Smog" w malych ilosciach no ok to na litre wpadaj xd