Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
istnieje cos takiego jak synonim? wyrazy bliskoznaczne? jesli uwazasz sie za homo sapiens to chyba wiesz o co chodzi. czy po prostu sie dopieprzasz o byle co bo wiesz ze zrobiles zle i tego zalujesz?
avatar
jezeli ktokolwiek powinien pisac o hipokryzji to wybacz ale ty raczku powinienes bys ostatnia osoba xD
avatar
chyba " wszystkim uzytkownikom " a nie calym xDDD
avatar
"calym uzytkownikom tego forum" to nie ty mowiles by czytac ze zrozumieniem? hipokryzja jedna goni druga
avatar
hahaha śmiechu warte
avatar
@Rakkeri typie nie znasz mnie, nie wiesz czym się zajmuje itp itd a piszesz publicznie fermenty.. może to akurat ty pracujesz na kasie w biedrze, i żeby się z cb nie śmiali, mówisz że ja tam pracuje... całkowity brak mózgu..
avatar
@"Arek Bonaventura" trza mieć coś z głową, żeby nie mieć w życiu co robić tylko wbijać do gierki pokemon, aby komuś utrudnić handel Pokemonami xD może czas się udać do jakiegoś specjalisty ??
avatar
Ci stali klienci to pewnie u niego w Biedronce na kasie xD
avatar
A jemu sie nie da podwalic klientow, bo jak sam powiedzial: "ma stalych" xD xD xD
avatar
No w gierce tez mu nie wychodzi xD
avatar
poza tym, wchodzę do gierki tylko dlatego żeby Ci podwalić klientów na zakupy ;P
avatar
sporo takich akcji było o które się sapałeś jako pierwszy i przypierdalałeś się do niczego >..< W realu Ci nie wychodzi to chociaż w gierce udaje Ci się ^>^
avatar
Nie wiem, pierwszy sie spłakałeś bo zabieram Ci ludzi od kupowania legend xD
avatar
Tak po za tym, czy ja kiedykolwiek napisałem publicznie na forum, że kończę grę ? I żegnałem się z ludźmi i administracją?? Nie ! A to że Tobie tak pisałem w grze albo innym, to tylko po to by się z was pośmiać jak będzie to wypominać kiedyś.. i właśnie nadszedł ten czas xD także jesteście śmieszni w chu**
avatar
Areczek. człowiek, który przypier.... się do ludzi o coś, co inny gracz bo sam nie ma do czego ???
avatar
Brak argumentów to się przyczepia teraz do czegoś innego wstyd xD Z tego co ja pamiętam to ty już z 50 razy się żegnałeś a dalej tu grasz
avatar
Ale patusy.. areczek o ile wiem żegnałeś się z grą, a dalej tu siedzisz xD
avatar
Śmieszy mnie mentalność wielkiego Top 2 gracza Patrosa. Nie dość ze się przypi**dala do czyjegoś wyglądu ( najcudowniejszy człowiek na świecie, który się boi pokazać swojej buzi) to jeszcze zwala swoje niepowodzenie w grze na administracje.
avatar
@Rakkeri No niestety padło mu się, to musiał zwalić na osobę z #Sharp Teamu. Przecież to administracja jest zawsze zła, a gracze są wspaniali
avatar
No nie wysle pewnie, bo dowody sa tylko do wgladu Patrosa xD xD xD