Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Ja to bym bardzo chcial zobaczyc pracownikow cipsoftu, ktorzy musza zajmowac sie sporami graczy, bo nie potrafia sami sie dogadac o resp black knighta obok venore. Juz nie mowiac o np. undead cavebearze xD
avatar
@Tarble ja przynajmniej nie wyznaje zasady, że kto glupi ten lepszy xD xD xD xD xD
avatar
Godzina 23:00 rozdawanie wszystkiego co mam, poki, kamienie etc. Zapraszam chętnych!
avatar
bye nob
avatar
Dobra kończe w tym miejscu, bo wychodzę na tego co rzekomo zawinił Duży uśmiech brudas jest z typa
avatar
I'm done arguing with you because it doesn't make sense. Bye
avatar
as I said, GL in RL life, you must be rly CHAD
avatar
I didn't look at who was doing what on the camera, so I don't know what you mean?
avatar
PS. który 430lvl z mewtwo+30 wbija żeby złapać mewtwo? Duży uśmiech
avatar
22:32 Reboot [260]: you're wortless men, GL in RL life
avatar
22:32 Reboot [260]: its not tibia, you're worthless little bi***
avatar
Today I sat on mewtwo almost all day, and sometimes I hung around the poke center
avatar
22:38 Mike Tyson [430]: wipe your tears? //// no mówię, masakra Duży uśmiech dodatkowo agresor, który wmawia mi płacz Duży uśmiech
avatar
Na caście typ mnie zobaczył i wpada... widzi średniego grajka to go wykopuje właśnie taką metodą... dlatego mówię, że to dirty w luj. Niby nie łamie regulaminu, bo rzeczywiście nie ma czegoś takiego jak prywatny resp. Jedyne co mogę powiedzieć o Mike Tyson, że jest lujem i chamem, tutaj kończy się wywód xDD
avatar
@Rakkeri odezwal sie drugi ktory uwazal zasade kto szerszy ten lepszy xD
avatar
Kanopusia zapytajcie o rade Duży uśmiech on sie na tym zna xD
avatar
There is no such thing as a private resp, everyone can come wherever they want.
avatar
Czy gracz, który pakuje się na resp leg w tym przypadku mewtwo i mimo, że widzi mnie... to blokuje i ksuje mi legendę? W sensie czy to fair, pewnie powiecie, że tak, natomiast co z jakąś "przyzwoitością" ? Mówi hi i wyrąbane na mnie, lol. Na caście typy mi piszą że gość wbija się na resp vip i ksuje innym na respie. Nick Mike Tyson.
avatar
@Negroni pozdrow Pluszaka xD
avatar
Oby córka...