Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
ogolnie z tego co teraz zauwazylem to mi sie ten klient wgl nie chce sciagnac. wylacza mi sciaganie klienta
avatar
Masz zainstalowane już. Mamy dwie wersje wejdź w mój komputer/dysk C/twoja nazwa użytkownika/pxgpl
avatar
a skad takowa pobrac? bo nawet nie moge znalezc gdzie instaluje mi sie klient
avatar
Instalując clienta gry masz do wybory directx lub opengl, spróbuj tą drugą. Jak nie pójdzie przeinstaluj. Jakby dalej nie działało napisz do Nightmare.
avatar
Spróbuj odpalić wersje pod opengl.
avatar
;<
avatar
sciagalem directa pod mojego wina i nic
avatar
napisz do elve nie znam sie na tym ;/
avatar
wyskakuje mi directx exe nie jest prawidlowa aplikacja systemu win32
avatar
no nie moge odpalic klienta
avatar
Ja jestem ;D
avatar
siemka jest ktos? potrzebuje pomocyUśmiech
avatar
Na quescie 300+ też miejscami działa
avatar
Wiem o tym Uśmiech
avatar
Elve, zaskoczyc Cie bugiem? To, że rower pod wodą używać to pikuś Duży uśmiech Ja tam latałem ostatnio na poczkach, nawet pieseł pod woda biegał Duży uśmiech
avatar
Według tego co mamy tutaj. https://pokexgames.pl/shop/buypoints to nie.
avatar
Elve jest możliwość kupna 1 pkt premium XD
avatar
Rzadko mnie ktoś zaskoczy na serwie z bugami. O tym wiem od dawna, ale dzięki. Będę miał więcej czasu zrobię z tym porządek.
avatar
Dlatego tak jak pisałem niżej, zauważyłem że dziwnie to wygląda to zgłosiłem żeby było wiadomo że jest do poprawy a nie żeby było "na już".
avatar
Togekissa ja nie ruszałem od początku. Togepi i Togetic miał robione testy. Sprawa jest inna w przypadku pokemona na 200 lvl, wymaga dużej masy testów. Taki pokemon nie może być też zbyt mocny. Jakby zastąpił legendę tez by było na nic. Za niego się też wezmę, ale w obecnej chwili nie mam aż tyle czasu na testy. Poza tym póki co zajmowałem się dodawaniem mebli, plecaków, tłumaczeniami itemów, bo z tym było bardzo słabo.