Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Kisame nie narzekaj, pomału się wszystko zrobi. Co do legend mam pewien pomysł. Łatwo jest napisać, ale z czasem u nas przed sesją jest gorzej.
avatar
@Vatasha VIPa dodał Ashba, a testował Regis, więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj.
avatar
@King Poke no kiedyś tak było,ale co poradzić teraz nie szanuje się nikogo ani niczego.Takie czasy na stały,tylko by ułatwień chcieli i najlepiej wszystko dostawać za darmo.Technika idzie na przód a ludzie zmieniają się na gorsze.
avatar
Serwer ma ponad 3 lata , aktualnie wbicie 200 lv to pikuś, więc nie ma co się dziwić, ze jest tyle legend Uśmiech
avatar
ELVERES !!!
avatar
Kisame, legendy "nie mają prawie żadnej wartości" bo ktoś wpadł na tak idiotyczny pomysł jak VIP. Zanim go dodali to była garstka osób którym na tych legendach zależało a teraz to jest bardziej obowiązek i to w dodatku banalny. Co do nazywania ich legendami to w obecnej sytuacji to słowo bardziej pasuje np. do Eevee niż do tych prawdziwych legend.
avatar
Panterka,z lewej strony na dole masz masz panel zarządzania gildią,i tam możesz dodawać itp.
avatar
KUPIE MEWA ZA PP
avatar
dodanie nie dołączeni ;p
avatar
Na stworzenie gildi było chyba( /create guild) a na dołączenie do gildi( /join guild) z tego co pamietam.
avatar
powiedz mi jeszcze czy wiesz jakie są komendy na dodanie do gildi
avatar
Ja np.przy zwiększonym catche( +50%)straciłem z 500 sfb i ani jednego Aerodactyla nie złapałem.Oczywiście zdziwiony ani zły nie jestem, bo to kwestia szczęścia tylko i wyłącznie.Jeśli mowa o legendach, to nie mają już praktycznie żadnej wartości.Nawet nazywanie ich legendami niema już teoretycznie sensu.
avatar
znam ten ból gdy siedziałem na charizardach i 200 bali 1 char Duży uśmiech
avatar
Ja ci powiem tak, że ja akurat nie mam szczęścia do łapania poków.Ale czy jest sens,raczej niema racjonalnego punktu widzenia.A z legendą i tak każdy już biega.Bo szybciej i efektywniej jest zrobić legend boxa.
avatar
ale zastanawia mnie czy wgl jest sens spróbować
avatar
wiadomo nie może być za łatwo bo serwer upadnie przez to że każdy z legenda bedzie biegał Duży uśmiech
avatar
Powiem wam że ten pomysł z leg boxem jest spoko ale złapać tez powinno się dać
avatar
Oczywiście szansa za złapanie legendy graniczy z prawdziwym cudem,a jak wiadomo cuda rzadko się zdarzają.
avatar
a czy ktoś złapał?
avatar
Szansa zawsze jest Duży uśmiech