Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Btw, Patros jak glupi za sms/psc sprzedawal
avatar
Duży uśmiech
avatar
Bo ciężko zweryfikować bota jeśli ktoś go umiejętnie używa, więc nie wiem skąd stwierdzenie że to łatwiejsze niż weryfikacja kto, co i za co sprzedaje (a właściwie próbuje sprzedać).
avatar
No jakos na fishinga bota maja a nikt tego nie widzi :3
avatar
Jak nie można zweryfikować? Przecież skoro ktoś pisze że coś sprzedaje to na 99,9% tak właśnie jest, a tłumaczenie typu "To dla żartów" albo "to brat pisał" jest bez sensu. Sorki Cookie [*]
avatar
Bota można łatwo zweryfikować sprzedaż pokemonów za PSC nie, przestrzegam innych na przyszłość, że tego rodzaju sprawy będę traktowane bardzo poważnie.
avatar
Jeżeli posiadasz dowody świadczące o twojej niewinności z chęcią Cię odbanuje. Ja mam dowód, który świadczy o twojej winie. Postąpiłem tak jak musiałem.
avatar
Cookie po prostu trzeba uważać co się pisze publicznie gdy jest tyle osób w twojej okolicy. Tak samo jak bym ci napisał że sobie boce w wolnych godzinach, a ktoś uznałby to na serio. Jako iż handel za PSC jest srogo karany to tak też zostałeś potraktowany.
avatar
Pisanie tutaj czy w innych tematach nic nie zmieni. Chciałeś wyjaśnić sprawę było założyć własny, lub od razu napisać PW.
avatar
Coz Folk trzeba uwazac na zarty bo nie kazdy ma te same poczucie humoru co ty i moze to odebrac inaczej
avatar
Tak zdecydowałem, sprawa była poważna. Przyznałeś się publicznie i zebrałeś tego konsekwencje. Nie miej do mnie pretensji. Nie wyglądało to jak żart. Jeżeli uważasz, że decyzja nie jest sprawiedliwa napisz odwołanie do Nightmare.
avatar
dobra wychodze z tej szopki zwanej Forum ... Narazie !!
avatar
Wracajac do bana, czemu odrazu na Ip nie dales tylko po jakims czasie?
avatar
A jak juz tego konta nie ma, to co z nim zrobiles? Sprzedales za czekolade?
avatar
To jest tak samo jakbys napisal: Sprzedam konto za czekolade
avatar
Cook jakby nie patrzec dla zartow czy nie to napisales o probie sellniecia czegos za psc wiec sam sb jestes winien (tak uwazam)
avatar
Tak sie konczy rozmowa z Elve na forum.. ;3
avatar
darkness jestes ?
avatar
Ja mam. Kontakt: Chesd
avatar
siema ma ktos sprzedac shiny gayardosa albo bixbity?