Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Nie chciało CI się orbów zbierać dobre, żeby jeszcze były w obiegu wtedy, ale dobra pisz sobie co chcesz wisi mi to.
avatar
Tak w szczególności jak Moltres miał 1 obszar, ale co ja się będę kłócić z wazeliną. A z mózgiem to TY masz coś nie tak, ale tutaj nie ma się z kim kłócić. Tak bo to ja dodałem VIP to nie był mój pomysł, ale jak pisałem tutaj nie ma z kim rozmawiać. Jako jedyny z Moltresem miałem 237 lvl i grałem, ale spoko. Jak zmądrzejesz to porozmawiamy.
avatar
Ty masz blokadę mózgu chyba! Wszyscy mieli takie same możliwości do expa przez 3 lata, ale jak komuś się nie chciało to inna sprawa. I jednak wyszło po twojemu nie chciało Ci się orbów zbierać<>masz teraz łopaty jak za darmo. Exp podniesiony żebyś sobie leniu szybko wbił ten 400 czy 500 jak tam chcesz Uśmiech na szczęście masz legendy bo pewnie i jakiś master ball za sms by się znałazł
avatar
Przeciez dalej tam mozesz expic nikt ci nie broni. Eli caly czas expi na wiezy i nie placze
avatar
Taa, jak większość tego lvla nabiła przed blokadami. To było fer jak ludzie musieli gonić lvl na hitmonlee tyle czasu, a ona miała nabite w czasach, gdzie można było expić na wieży ognia czy nawet na rower queście.
avatar
to tu można przeklinac na czacie?
avatar
Eli Należy się Darmowy chociaż 1 Vip za free Uśmiech
avatar
jestem za Osą ! Uśmiech
avatar
Patros Weż Ty lepiej nic nie pisz XDDDDD
avatar
dlatego ja bym dla Eli dał jednego Vipa za free za jej wcześniejsze męczarnie Oczko
avatar
Płaci się za niego (teraz jeszcze grubszy) hajs więc niech leci, bo zaraz znowu zmienią coś i ci co nie skorzystali będą w dupie.
avatar
ta nowe premium już i tak zabiło takich graczy jak Elianaa teraz exp jest podany na tacy na co jeszcze bardziej to upraszczać Smutny
avatar
Człowieku na VIPie masz taki exp, że leci jak pojebany. Nie chce Ci się expić na VIPIe to ja nie wiem po co Ty grasz. Łatwiej już być nie może.
avatar
Administracjo co wy na to zeby wprowadzic takie cos ze jak ktos ma vipa kupionego mial zwiekszony exp i catch o iles tam % .. Bo jednak ktos daje 11 zl za to ze tam jest wejscie na premium na charizardy bulby wodne i outland
avatar
Cukierki na mnie nie zadziałają? XD
avatar
Nie chce mi się expić tych 18 lvl..
avatar
Ludzie nikt nie napisał, że paczki usunął. Paczki zostaną i tak by się Dialgi i Palki inaczej ubić nie dało mają za duży dmg...
avatar
Hexapll zdales do następnej klasy w gimnazjum?
avatar
I nowy client wraz z nim
avatar
updater nie działa