Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Napisz PW do Nightmare.
avatar
Krysti: poproś Elveresa o zmianę poziomu. Jeżeli Nightmare się zgodzi to nie powinno być problemu.
avatar
Wysłało mi gdy nie dokończył....
avatar
Mam postac o 5 lelvi większą, a
avatar
Nie uczestnicze w zadnej lidze :] Pvp to nie moja bajka ;] licze na Kapitana ze pokaze klase :] takze powodzenia zią xd
avatar
Jeśli chodzi o NPC Homi to często korzystam z jego usług. Wolę wydać ten punkt niż biegać przez quest. Kilka minut w kieszeni : d!
avatar
@Tarble: rób poki pod Ligę ]=>
avatar
Wiadomo cos o new Shiny ? bo nudzi mi sie nie mam zadnego do expa Smutny
avatar
Poczekamy na wypowiedź szefa i się wyjaśni ^^
avatar
Ale przy opcji która zaproponowałem tak czy tak będzie trzeba te punkty kupić oraz zwiększy się ich obrót w grze.. Wilk syty i owca cała
avatar
Po szczegóły zapraszam PW, bo zrobił się z tego całkiem niezły spam.
avatar
NPC jest ze starych lat, specjalnie był tworzony quest, ale okazał się za trudny, dlatego wróciliśmy tp. Kiedyś o tp nikt nie wiedział (no może garstka graczy) reszta wydawała punkty.
avatar
Ale moim zdaniem bardziej sprawiedliwe było by to że również na premke 2 można dostać się za sprawą pojedyńczych pp skoro jest tak na premce 1
avatar
Żaden bo nic ta opcja VIP tak naprawde nie wnosi poza expem z którego korzystają tylko osoby 200+ bo cena medalu za td to też duża przesada
avatar
Wtedy wszyscy co tam expili lvl byliby stratni, to tak jakbyś wbił all poki na +30, a ja bym ustawił potem drop błyszczących taki jak kamieni uderzenia. Z pewnością byłbyś szczęśliwy. Zmiany należy obmyślać o całość, a nie jedynie pod siebie Uśmiech
avatar
A jaki by miał sens kupowanie VIPu jakby był taki sam jak Premka1?
avatar
To w takim razie czemu ulepszana zostaje premka 2 a na 1 jak była stypa tak jest dalej ?
avatar
To, że wszyscy będą na tak jest oczywiste, tylko jaki sens nabiorą poziomy wbite "płatnie" na VIPie? Czemu inni musieli tyle kasy wydawać, a teraz ma być inaczej? Ale to tylko moja opinia Uśmiech
avatar
Jeżeli maiłbym coś odpowiedzieć to wystarczyłoby kupić 5k potek 5punktów i bym mógł z stamtąd nie wychodzić dniami. Łopaty są tanie, wszystko jest tanie, nie uważam żeby to był dobry pomysł. Ze względu na to, że serwer też musi się z czegoś utrzymać. Ja expiłem 300 na premce1 i było dobrze.
avatar
Chciałbym tylko poznać twoją opinie ;x