Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
I więcej sobie nie życzę takich komentarzy z twojej strony, pisz ile chcesz.
avatar
Sam robisz cyrk, bo CIę poprosiłem o to żebyś na MC 24/7 nie siedział i wielki ból bo CI zabroniłem.
avatar
Dlatego nie bede drązył tematu, napisze do kogo trzeba i wyjasnie ten cyrk raz na zawsze
avatar
A za tydzien bym mial ze jednak moge i tak w kolko
avatar
Miałeś odpowiedź konkretną i to wczoraj.
avatar
Skoro nie moge wymagac prostej odpowiedzi "tak/nie" bo to takie trudne to nie mam pytan i tyle z mojej strony.
avatar
A ja prosilem o odpowiedz na proste pytanie, dostalem to co dostalem wiec siedzialem na 2 postaciach
avatar
Tyle z mojej strony.
avatar
Na pewno też nie będę tolerował takiego zachowania na forum z twojej strony i tych chamskich wypowiedzi.
avatar
Prosiłem Cię jak człowiek o coś i to wczoraj, nie mogłeś się dostosować? Nie bo lepiej się tak zachować. Nie będę więcej tego komentował.
avatar
Poza tym pisalem to na forum a nie w grze wiec te warny ci sie lekko pomylily chyba
avatar
Miałbym normalna odpowiedz to bylby problem z glowy, to nie jest trudne ale lepiej pozniej dawac warny za free bo ma sie te dwie literki przed nickiem i odbija.
avatar
I nie pozdrawiaj, mam dość twojego zachowania na forum.
avatar
dostaje*
avatar
No ładnie, zadaje normalne pytanie bo w kulki lecisz ale warna dostajesz, wyjaśnie sobie to z NIghtem na priv bo szkoda slow, nie pozdrawiam
avatar
TO ty mi daj jak taki smutny jestes z jego powodu Oczko
avatar
to kup ode mnie Duży uśmiech
avatar
Moltka to ja bym sam chcial Duży uśmiech
avatar
mi moltek polecial ;c
avatar
Wszystko można !