Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Pierwszy i jedyny raz ostrzegam.
avatar
Jeżeli Ithuriel się nie uspokoisz dostaniesz bana na 30 dni.
avatar
ja jestem na nie jakby coś
avatar
Stop tej karuzeli smiechu bo jeszcze ktos odlamkowym dostanie ... ;]]]
avatar
Zeby sie za chwile nie okazallo ze to niby po cichu ja siedze
avatar
22:55 [CM] Egiliam podjal akcje "Usunięcie + Ban IP" przeciw: harel (Ostrzezenia: 5), powód: "Destruktywne Zachowanie", komentarz: "Wyzwiska administracji, unikanie mute przez relog, mc, wyzywanie rodzicow, zachowanie ponizej wszelkich norm, nagminne wulgaryzmy, zlamanie kilku pkt w regulaminie ".
avatar
Proponuje zaktualizowac regulamin. a skoro Mc sa zabronione to zalobkowac odpalania 2 na raz, chyba ze to zbyt wiele
avatar
Poprosiłem Cię o coś to już nie jest prośbą tylko polecenie administratora, dostosuj się lub nie twoja sprawa.
avatar
Latałem węzykiem po questach jak niektórzy idioci (bo tak to trzeba nazwac)? Nie. lapalem cos na jednym a cos innego na drugim? Nie. Wiec nie wiem w czym byl problem.
avatar
Edit: w poprzedniej wersji regulaminu też nie było jasnego zapisu. Zatem apeluje o dodanie tych 2-3 linijek tekstu.
avatar
Nie robię cyrku tylko można się pogubić w tych twoich odpowiedziach. Skoro mogłem tak siedzieć to siedziałem a jak długo to trwało to akurat powinna być moja prywatna sprawa jeśli jest to dozwolone (mam czas to siedze).
avatar
@Marsylka: nie mogłaś poczekać tej minuty aż dokończę wywód : (??
avatar
Zapis o MC zniknął z nowej wersji regulaminu. Żeby używać "MC" wystarczy odpalić 2 klienty (oficjalne oprogramowanie). Moja ocena tego jest taka: trzeba dopisać 2-3 zdania o "MC"/logowaniu się na więcej niż 1 postać na raz i określić zakres czynności, jakie można wykonywać np. przekładanie itemków w domku.
avatar
Przeciez mozna odpalic 2 klienty na raz, wiec to zadne nieoficjalne oprogramowanie
avatar
pkt 2. e) Uzywanie nieoficjalnych programów do gry bądź wspomagających ją jest zabronione.
avatar
Miło Cię było poznać Marsylka xDD
avatar
Klotnie zalatwiajcie meidzy soba na priv a nie spamujcie na shoutboxie ;p
avatar
Widze ze support bardzo prefesjonalny XDDDDDD chyba xlog z tego otsika
avatar
Daje repa osie
avatar
piszcie priv proszę <3