Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
MC nie jest karane jeżeli wykorzystujesz się do przekładania itemów.
avatar
W którym momencie napisalem ze ktos dostal bana na IP za temat?
avatar
To w koncu mozna miec te mc czy nie mozna, bo juz tutaj zglupiec idzie xD regulamin mowi co innego a admini co innego xD
avatar
Bo nie pamiętam takiego przypadku, masz ból o to, że Cię o coś poprosiłem, a to już dla Ciebie wielka obelga jest Uśmiech
avatar
XDXD
avatar
Kto dostał bana na ip za temat na forum?
avatar
Nie mam zamiaru obrywać za free więc informuje, jak masz z tym problem to olej i tyle. Jakos nikt inny sie nie czepia...
avatar
Jak to co? wkleiłem notkę i na swoj sposob poinformowalem ze to nie ja, bo skoro za temat na forum dostalem warna w grze a chwile pozniej ktos odstawia cyrki i dostaje bana na IP to ktos oczywiscie moglby uznac ze to ja sie na VPN bawie
avatar
Zaktualizować regulamin? A co to ma do tego, że go poprosiłem o to, żeby nie siedział na mc 24/7? Nie no takie straszne. że trzeba było temat założyć...
avatar
Ja lece na serial. Milej nocy i ludzie uspokojcie sie bo wiem z wlasnego doswiadczenia ze nerwy prowadza tylko do popelniania wiekszych glupot Język
avatar
Elveras, nie mozna zaktualizowac regulaminu tak jak powinno byc, tylko robic jakies dziwne banowanie na kocia lape? Chyba od tego wlasnie jest ten regulamon zeby gracze mogli sie dowiedziec co mzona a co nie...
avatar
Mam pytanko, jak znam Ithu i dostanie bana, to będzie taka możliwość, żebym wziął jego 15 dni na siebie?
avatar
Nie , jedynie chamstwo i ordynarne zachowanie wobec administracji serwa
avatar
To zależy.
avatar
Egiego cytował notke Smutny nie oto chodzi zeby wszystkich tępić
avatar
boi sie ze nie umiecie chyba sprawdzic ip tamtego osobnika Język
avatar
Czemu wszyscy mnie ignorują? Smutny
avatar
"Zeby sie za chwile nie okazallo ze to niby po cichu ja siedze" --> a to co?
avatar
przestań zostaw go on nic nie robi już.
avatar
Zmieńmy temat. Kto oglądał ostatni odcinek M jak Miłość? Ale Hanka dowaliła