Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Regulamin byl nie dawno aktualizowany o LB np wiec jest potrzebny
avatar
Elveres jest współwłaścicielem serwera zostaw go Ithu
avatar
Chwilunia, czy tylko mi się wydaje, że stanie 24/7 na afku nawet na mc nikomu nie przeszkadza?xd
avatar
Mowiac o poczuciu humoru to co dla jednych jest smieszne dla drugich nie musi byc (bo np hools ma dziwne poczucie humoru a inni nie koniecznie i zamiast sie zmiac z jego zartow sie denerwuja ) wiec to zaden argument
avatar
Regulamin zabrania mc a w rzeczywistosci mozna xDD
avatar
Usuncie ten regulamin, skoro nie jest on zaktualizowany nawet
avatar
MC jest w granicach rozsądku. Jak ktoś oprowadza drugie konto ban. Ale jeżeli ktoś przekłada itemy na chwilę to nie. Ale stanie 7/8 dni na MC to przesada.
avatar
Co to poczucie humoru?
avatar
Można mieć brak poczucia humoru ale bez przesady
avatar
Tak i mój także jestem współwłaścicielem. Uśmiech
avatar
Marsylka powiem ci tak : ze jezeli przekladasz sb poki to mozesz podobno miec mc na chwile ale jezeli chodzisz na mc po questach itd to ban Duży uśmiech (z doswiadczenia) :]
avatar
A potem skargi jaki to regulamin prosty, a można inaczej? Ta sytuacja tłumaczy wszystko.
avatar
Założyłem temat w dziale offtop w formie "kabaretu" z dodatkowym pytaniem do Nighta (bo to jego serv) a ty robisz z tego problem
avatar
A tam Egiliam PW, poprosiłem o coś gracza, a on woli zakładać tematy, jakie to niesprawiedliwe Uśmiech
avatar
Offtop, czemu ikonka "XD" wygląda tak dziwnie? xD
avatar
Pogadajcie sobie na pw lul
avatar
A spoko, to ja nie włączę 2 klientów, ale nie zapytacie jak zalogowałem na 2 postacie?xD
avatar
Dark Light to lepiej wyjaśnił xD
avatar
A nie stania 24/7, i na prośbę admina, żeby je wyłączyć, należy zakładać temat jakie to złe Oczko
avatar
m) Zabronione jest włączanie wiecej, niz jednego klienta naraz.