Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Wmawiasz mi, ze banuje za byle co? Co takiego zrobiłeś, że zasługujesz na bana?
avatar
Aha ok @Znam Ithu dzieki za wytlumaczenie
avatar
Tak na IP masz jakieś chore zasady postępowania
avatar
a ja ciągle uważam, że takie wojny na sb sa bez sensu tym bardziej u ludzi z tym poziomem Smutny to nie jest dobre dla serwera
avatar
Ale warn za temat? NIe róbmy jaj. Czyli gdybym kogoś obraził to z moją kartoteką lece na IP od razu xD
avatar
Bo nie jesteś nietykalny, pisząc na forum reprezentujesz siebie.
avatar
@Tarble Ithu chyba tego nie zignorował, bo wylogował MC, ale napisał temat na forum, a to właśnie o to zdenerwował się Eliares
avatar
Po to wlasnie jest ten regulamin, aby byl bylo w nm wszystko aktualne i prawdziwe
avatar
Heniek dobrze gada, chociaż ja i tak jak głupi do domku latam
avatar
Już nie będzie możliwość MC możecie podziękować Ithurielowi Uśmiech
avatar
Wylogowalem tego MC jak pisal bo nie chcialem dymy a dostalem warna za temat na forum
avatar
Zakazane MC. Tak się składa, że tłumaczyłem co jest dozwolone a co nie. Jeżeli tak CI ot przeszkadza mogę to w każdej chwili zmienić w regulaminie...
avatar
powiem jak ja to widze: Gdyby mnie MG poprosil o wylaczenie MC (np zbijalbym potka z poka czy cos w tym stylu) to bym to zrobil Duży uśmiech a jak on to zignorowal to poniekad jest sam winny tej sytuacji. MC ze mozemy miec to przejaw dobrej woli Adm ze daje nam mozliwosc przkeladania pokow itd a nie latac gdzies do domku wywalac podnosci dawac suby zeby wejsc duze ulatwnienie
avatar
Regulamin nie byl aktualizowany skoro zakazane jest w nim mc, a w praktyce mozna. Uśmiech
avatar
Wydaje mi się, że chodziło mu o to, że wczesniej nie przeszkadzało, a teraz przeszkadza, więc chciał zapytać koszmaru sennego czy w końcu przeszkadza czy nie xd
avatar
Poprosiłem, aby tego nie robił bo mi to utrudnia pracę, to zakłada temat na forum...
avatar
@osadnik Jak to po co? Supcio zabawa xD
avatar
wszystkim nam zależy na dobru serwera trzeba spokojnie się dogadać wyjaśnić po co mają wszyscy czytać
avatar
Przeszkadza bo ja muszę weryfikować innych co używają mc i muszę ich sprawdzać.
avatar
Pytanko, jakie przedrostki mają członkowie supportu? MG i CM?