Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
A czy ja tego MC zostawilem? Nie, wylogowalem go, a temat sobie zalozylem w gratisie
avatar
Tak, niektórzy graja z siostrą bratem, dla mnie to dodatkowa praca.
avatar
na priv otsach tibi zwyklej gra po 1k ludzi i wtedy sprawdzenie all post zajmuje czasu
avatar
pytanie poco prosiles? tak ciezko naprawde jest sprawdzic 40osob grajacych kto ma mc wlaczone czy cos?Duży uśmiech
avatar
Ithu i Eliares, dostajecie +1 do gównoburzogenności xDxD
avatar
I jeszcze ten dopisek " obrazliwa postawa" xDD ciekawe w ktorym miejscu kogos obrazil czy tez zachowal sie wylgarnie
avatar
Poprosiłem Cię jako ADMIN nie gracz, żebyś wyłączył 2 client gry tak dużo oczekiwałem?
avatar
zamiast przyciagac ludzi itp rozwinac server zrobic jakies promo czy event by ktos kogos zapraszal itp to tutaj czepianie o jakies mc jak by bog wie co sie nim dalo robic
avatar
Nic nie wmawiam, ty sobie sam dopisujesz. Po prostu nie podoba mi sie to ze dostalem warna za temat na forum
avatar
no jeszcze nie ale jaki to ma sens?
avatar
Zbanowany nie, ale nieslusznie dostal warna
avatar
Nie, ale pytam tak czysto teoretycznie.
avatar
Na to trzeba czasu Duży uśmiech a jak wiadomo czasu kazdy ma malo to badzmy ludzmi i sie nie czepiajmy byle czego a o MC bylo juz wiele mowione i to nie jednokrotnie
avatar
A czy został ktoś zbanowany?
avatar
No ta, ale w takim przypadku jedyne co możesz sprawdzić do IP, a ono będzie takie samo.
avatar
Regulamin też dla ludzi wystarczy, wiedzieć czym jest umiar.
avatar
a ja mam pytanie co za sens banowac tutaj kogos gdzie gra i tak bardzo mało ludzi tym bardziej za taki banal?
avatar
wystarczy poprawić regulamin żeby czarne było czarne a białe to żólte
avatar
A ja dodam, że mogę zweryfikować kim jesteś
avatar
A tak czysto teoretycznie, to gdybym nawywijał coś na forum, a mój znajomy mający to samo IP był zalogowany w grze, to on zostanie ukarany?xD Dodam, że mieszkamy w tym samym bloku.