Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
zabiera ci przestrzen? slot do zalogowania?
avatar
nie patrzcie przez jeden dzien na adminow bo to zle o was swiadczy ze nie widzicie co dobrego zrobili spedzcie cos czasu pozniej oceniajcie
avatar
no ale co on ci zawadza ze stoi?
avatar
@Malusia tak czytam, MC jest dozwolone do przekładani ITEMÓW nie stanai 24/7 Uśmiech
avatar
malusia daj sobie spokoj bo jeszcze delete postaci dostaniesz xDDD wychodze z tego forum bo to simiech na sali co admini robia
avatar
Moja i normalna decyzja, chciales to wylogowalem i od wczoraj na MC nie siedze skoro to taki problem
avatar
To nieźle xd
avatar
Tak i to twoja decyzja. Ja jako admin mam prawo od Ciebie pewnych rzeczy wymagać.
avatar
Elveres ty siebie czytasz? prosisz gracza o to by wylogowal na twoje widzi mi sie? gdzie tu sens?
avatar
Night zakończ to 40x to samo się powtarza
avatar
Znam Ithu Ithu i Eliares, dostajecie +1 do gównoburzogenności xDxD < za to pewnie dostal i nie dziwie sie Duży uśmiech podjudzal jak to meduska mowi :[
avatar
Dostałeś bo chciałeś, napisałem do Ciebie pierw.
avatar
Poprosiles, pogadalem i wylogowalem.
avatar
Poprosiłem Cię o wylogowanie z gry nic więcej.
avatar
faktycznie dodatkowa praca sprawdzic 1 osobe wiecej na 40osob Duży uśmiech
avatar
Gdzie obrazil kogos?
avatar
Przez prawie 2 lata z nikim sie nie wyzywalem, zadnych bugow nie wykorzystalem a dostalem warna chyba za najwieksza glupote
avatar
Mogles zapytac nighta jak on to widzi i by byla cisza Smutny a tak to widac co sie tu dzieje Smutny
avatar
Za co Znam ithu dostal bana? Powod: Obrażanie admian
avatar
To w gratisie dostałeś warna.