Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Marsylka zrobi to jak uzna za konieczne to ich sprawa Duży uśmiech albo jak bedzie mial czas Duży uśmiech on to tez czlowiek a na studiach teraz ciezki czas wiec dajcie mu troche czasu dla sb a nie mowcie co ma zrobic
avatar
i popraw te hiperlacza na stronie bo widze ze juz od kilku miesiecy za zbugowane xD
avatar
osadnik balansujesz na cienkiej krawedzi Duży uśmiech juz jeden ban kiedys polecial za slowa o bocie Język
avatar
lepiej zaktualizuj regulamin zeby bylo jasne do czego mozna miec mc a do czego nie
avatar
ja nie moge zasnać musze 500 wbić jakoś takie dymy może bot się sprawdzi xD
avatar
Zostaw to do jutra Duży uśmiech kazdy ochlonie i moze uda ci sie zalatwic ta sprawe Duży uśmiech
avatar
Ej, a ja to dalej zostanę z przekreślonym nickiem? xD
avatar
Osa też spać, bo Heniu ma rację Uśmiech
avatar
heniu spać raz ! zostaw ich sobie
avatar
@Elveres zrobiles to co uznales za sluszne nie tlumacz sie juz bo ten temat sie nie skonczy.
avatar
A kto powiedział, że był 1?
avatar
ja 13lat to bylo do mnie?Duży uśmiech
avatar
wreszcie uff <3
avatar
Jeżeli chcesz dalej podejmować ten temat zaprasza PW Oczko
avatar
40 osob online - to faktycznie miales duzo pracy przez jednego mcka xD
avatar
To, że nie każdy ma 13 lat i tyle czasu co Ty.
avatar
i co miales w tej pracy wieej?
avatar
Czy tylko mi sie wydaje, że dopisanie po wiadomości "Ithu i Eliares dostajecie +1 do gównoburzogenności" dwa razy emotikony "XD" oznacza, że to żart?
avatar
ludzie wy zobaczcie co piszecie robicie siare o mc? gdzie gra 40osob rozumiem gdyby gralo tu 400-4ysiace.
avatar
Miałem więcej pracy przez to, mały argument? Najlepiej komentować komuś co nic nie robi Uśmiech