Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
kazdy odpowiada sam za siebie.. mowiac ze po banie dla nas, przyznajesz sie do popelnionego czynu
avatar
z mojej strony powiem tylko tyle ; 0 szacunku dla osoby ktora pisze ze mam wystruganego z sosny oraz wodza ktorego nawet nie znam ktory pisze ze jestem gejem ... dwie obrazy na jednym ss'ie to tylko dlatego ze nie poszedlem na pvp z tb
avatar
to w takim razie po banie dla nas i git xd
avatar
naruszasz normy spoleczne...
avatar
sb nizej : i kto mi mowi o szacunku ? jestes zalosny Duży uśmiech przemadrzaly
avatar
daj dowod na obraze ... czekam xd
avatar
czy dalej zamierzasz mnie orbazac i oczerniac?
avatar
to jak bedzie? Duży uśmiech kiedy ten duel? bo publike zbieram xd moze zamiast kozaczenia i udwaac kogos kim nie ejstes, wykazesz sie w grze Duży uśmiech co ty na to? przyjmuejsz moje wyzwanie?
avatar
W sumie graczen nie maja watpliwosci kto lepszy xd ale dam ci szanse i fory by si wykazac xd
avatar
i kto mi mowi o szacunku ? jestes zalosny Duży uśmiech przemadrzaly ... i na koniec pamietaj 15:31 Rakkeri [283]: ty sie do mnie nie odzywaj
avatar
Nie wazne czy wygrana czy przegrana, szacunek sie zdobywa za podjecie walki
avatar
Ciekawe czemu chcesz walczyc ze mna ? bo masz pieski i wiekszy lv ?
avatar
to co z tym duelem? boisz sie? no wez, sprawdzmy sie kto lepszy xd widownia dopisze Duży uśmiech
avatar
a wystrugac to sb mozesz otworek lapsie Duży uśmiech
avatar
avatar
mowilem ci oszuscie zebys sb kogos na swoim poziomie znalazl i nie uciekl na koniec xd
avatar
Heniu chodz duel ;(
avatar
nie xd
avatar
Lowiac ryby mozna wylowic jakiegos rare pokemona, ktorego nie mozna nigdzie indziej spotkac?
avatar
spokojnie pamietam