Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
kopac to mozesz wiesz sobie co xd nie zeby grob xd tego nie powiedzialem xd
avatar
wolalbym kopac rowy za 2k na reke niz zeby ktos sprzatal za jakies marne 1400 xd
avatar
2100 to najnizsza krajowa na ten rok xd po odliczeniu 23% wychodzi 1530 pzodrawiam kochani ;*******
avatar
No coz.. nie chce ci sie robic za te pienaidze to badz dalej ebzrobotna xd
avatar
a przynajmniej tak mowili tam gdzie robilem Duży uśmiech wiec chyba cos nie tak xd
avatar
Aha to na tyle już wiem że ściemniasz dziękuje nara Duży uśmiech HOOLS OSZUST
avatar
Odpowiedz na twoje pytanie: kim ja tam jestem? twoim przelozonym xd panem do ktorego musisz sie usmeichac by dostac wyplate xd
avatar
z tego co wiem to najnizsza krajowa na reke jest 1788 wiec cos nie tak w tej twojej firmie xd
avatar
Znowu to samo nie odpowiedzialeś na pytanie oszuście coś ukrywasz a może tych firm nie masz Duży uśmiech
avatar
Czyli Ino zatrudnic sie chcesz? pomysle nad tym xd
avatar
Na garnuszku rodzicow wolisz zostac, a to juz Wedle Upodobania.. ja chce tylko zmiejszyc bezrobocie w Polsce nadajac ci prace Duży uśmiech sprzataczka czy nie xd ale zadna praca nie hanbi prawda? xd
avatar
Ino widzisz 1459zl ci daje ponizej najnizszej krajowej Duży uśmiech widac jaki pracodawca xd
avatar
A wiec jak ?? kim ty tam jesteś??
avatar
A co ty mnie do tego mieszasz masz problem z odpowiedzią na pytanie ze zastawiasz sie mną
avatar
miotle ci juz dam i szufelke prywatna xd za to nie odlicze ci kosztow xd chyba to twoja praca marzen co nie?
avatar
Na osobe sprzatajaca chcesz sie zatrudnic? hmm moze i bym znalazl ci miejsce xd 2000 brutoo co ty na to? odlicz sobie pdoatek 23% wyjdzie ci netto xd
avatar
To lepiej idź spać bo nie beziesz mial sił
avatar
Ale ty jako kto tam ?? Osoba sprzątająca ??
avatar
lecz w sumie ten komentarz nie wiem czy mam uwazac jako zazdrosc czy chec podjecia pracy xd
avatar
nie poszukuje nowych pracownikow na chwile obecna xd