Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Dobra nq Hools XD
avatar
kto sie smieje ten sie smieje ostatni xd
avatar
Coś w tym jest Heniu Duży uśmiech
avatar
czy mi sie tylko kojarzy hools do tego tekstu z mema ? http://i1.memy.pl/obrazki/6ea3751822_kro..._muczy.jpg Duży uśmiech
avatar
XD
avatar
hahahaha bede pamiętała czekam Duży uśmiech tylko nie zapomjij o tym adresie Duży uśmiech
avatar
Bedziemy sie smiac jak pisemko przyjdzie xd bo obojetnie wobec tego nie przejde xd szukasz problemow? masz na zawolanie xd
avatar
Ja już nie moge XD
avatar
jakby nie byla 2 nad ranem to bym sie tak zasmial ze az by sasiedzi sie popatrzyli xd
avatar
chyba ze jestes dosc kasiasty to wystosuje odpowiednia adnotacje xd
avatar
WUUUU
avatar
No Hools masz te firmy i nie znasz ich adresu ale wstyd
avatar
make my day <3
avatar
Ujawnianie danych osobowych na tle pudlicznym jest karalne i grozi pozbawieniem wolnosci do okreslonej liczby lat w zaleznosci od wykroczenia xd to samo tyczy sie wymuszenia ich xd zatem nie wiem gdzie cie zgloscic? do nighta czy do adwokata? moze do nighta na poczatek xd
avatar
no to pochwalisz sie tymi firmami chce zobaczyc czym zarzadzasz
avatar
po 1 jaka swoja dziewczyne ? po 2 nikogo nie wolalem po 3 daj adres tej firmy
avatar
ogolnie to smiesyz mnie to, ze heniu musial zaprosic swoja dziewczyne do tej rozmowy xd gdyz szukal poapria u innych by moc mnie "przegadac"
avatar
no co moge kopac :O bo wiem ze w tym jest dobra kasa Duży uśmiech i bys moze tez sie tam nadal xd
avatar
kopac to mozesz wiesz sobie co xd nie zeby grob xd tego nie powiedzialem xd
avatar
wolalbym kopac rowy za 2k na reke niz zeby ktos sprzatal za jakies marne 1400 xd