Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Były też bugi, i trzeba było wylogowywać przez lagi co 30sec. Nie było Shiny Scyhterów itd, były tylko te z poradnika Egiliama. Nie było potek od Jonasa, ani boostu Uśmiech
avatar
Latwiej bylo. Nie bylo takiego balansu.
avatar
what?
avatar
Pozdrawiam tych ktorzy robili lboxa i dostawali nagrode od admina bo npc mial buga. Wtedy bylo easy..
avatar
Coraz gorzej sie robi... komuna jak nic...
avatar
Popieram Marsylka!!! może usuń jeszcze wszystkie expy i będziemy dropić na ratatach ?
avatar
Druid: tak. Marysylka: ja się jeszcze nie dorobiłem Język to znaczy, że jestem nowym graczem Uśmiech?
avatar
Ladnie zepsuliscie te charizardy Uśmiech Charizardy byly idealnym expem i zarobkiem dla poczatkujacych graczy a wy to zniszczyliscie nie wiem po co. Starzy gracze sie dorobili na nich, to nowi juz nie moga xD Na pewno bardzo to zacheci nowych graczy! Oby tak dalej! Uśmiech
avatar
A za coś innego niż zabicie dostaje się expa? xD
avatar
ewidentnie napisane jest czarno na białym, że jak będziesz expił np. Charizarda to on będzie otrzymywał mniej expa. Oj Chesd <3
avatar
2). Zmniejszono ilość otrzymywanego expa pokemonom: Otrzymywanego ZA ZABICIE pokemona czy jak? Trochę niejasno napisane.
avatar
12:45 Awansowałeś z poziomu 497 na poziom 498! "Skazany na exp" [*]
avatar
Tylko ja uważam, że przydałaby się jakaś reklama dla serwera? ;d
avatar
pismo*
avatar
ja lece a Hools czekam na to pisamo z niecierplowoscia bo licze ze bedzie napisana tam osoba co mnie pozywa Duży uśmiech
avatar
To samo niestety, to smutne że musimy tak blisko przebywać ;c
avatar
jakie województwo ze aż -14? U mnie tylko -6 cd Kraków xd
avatar
Gdzieś się pali? Aa, to pewnie u mnie, bo taki żar z nieba wali że aż -14 stopni jest, w klapkach można biegać. [*]
avatar
ale dymyyy Duży uśmiech
avatar
papa ;*