Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Poza tym można spokojnie expić do 200 bez użycia shiny pokemonów. Po to były balansowane pokemony Meganium, Venusaur i Blastoise na respie ziemi na premium1 (który też jest za darmo). Oczywiście potrwa to dłużej, ale jest taka opcja.
avatar
Jak zaczynałem tutaj grę łopaty kosztowały 80 PP za 10. Teraz są 40PP za 15. Co do Charizardów, dla porównania na starej wieży ognia wyciągało się przez godzinę 7 td na czysto. A teraz za wybicie jednego spota z samych esencji jest 39hd.
avatar
Chodzi mu o to bo dzisiaj dostał warna i chciał żebym dał warna Heniowio chociaż nie przedstawił żadnego screenu. A ja przedstawiłem i wysłałem od razu na PW (z jego naruszeniem)
avatar
uuu ciekawią mnie Ci faworyci chętnie ich poznam możesz rozwinąć swoją myśl?
avatar
Charizardy,charizardami, jak dla mnie większym problemem są orby, które można zdobyć tylko z IS bądź kupić od innych graczy (którzy mają je z IS). Tak, zdaję sobie sprawę, że są questy na łopaty, ale zbyt wiele z nimi nie zdziałamy.
avatar
fawozyrowanie w dalszym ciagu jest ;/
avatar
Troszke za duzy nerf na chari
avatar
Na respie Charizardów (za 1 spota) jest 39hd, spota macie co 60 sekund, było x2 tyle. Nie uważam, żeby ta zmiana była przesadzona. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości proszę przetestować zmiany albo napisać do mnie.
avatar
Teraz była fala nerfów, ale na chwilę obecną to koniec. Teraz skupimy się na innych rzeczach.
avatar
Już pisałem, że mamy własny plan na serwer. Jeżeli coś jest robione to jest ku temu powód. Nikt nikomu na złość nie robi. Wszystkie zmiany testuje także osobiście.
avatar
Jeszcze nie jest zrobione, ale będzie.
avatar
może to tylko wprowadzenie pod nowy update i chcą urozmaicić rozgrywkę aby nie było tego samego schematu expienia postaci pod Legend Boxy Uśmiech pewnie pojawią się też nowe opcje na zarobek i exp. pozdrawiam Żarłacz Biały
avatar
Swietne zmiany dla nowych graczy Uśmiech brawoooo
avatar
Ale to juz dziala czy nie?
avatar
Zdradzę wam, że najlepiej jak postacie są na 1 koncie. To będzie kluczowe dla was.
avatar
Te zmiany mają na celu utrudnienia l boxa, ale zależy nam na automatycznych wymianach. I to będzie zrobione.
avatar
Czyli teraz mi nie polecasz robic lboxow? Bo mam chary gotowe ale boje sie ze znow mi moltek lub zapek poleci. Bo mam 2x zapka i 2x moltka
avatar
Tak, będzie specjalny system na to.
avatar
Nie było także kupowania l boxów, ani handlu legendami. Nie można było też łapać legend. A pasek do zmiany poków bugował. Aaa i co najważniejsze 200 lvl expiło się miesiącami a nie w 4 dni.
avatar
No moze i tak. Czy bedzie jakas szansa na wymiane legend jak kiedys?