Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Jest wiele sposobów ,możliwości by zdobyć coś z IS ;p
avatar
15 łopat za misje u mikołaja w święta którą można robić na bodajże 10 postaciach. Mało ci ?? - 1 z eventów których jest dużo więcej. Wystarczy miec checi i czas.
avatar
To, że łopaty są ciągle na handlu oznacza, że ktoś na nie wydał kasę realną, żeby mieć kasę w grze.
avatar
Dokładnie tak, po za tym nie napisałem nic o robieniu questów na orby, są na to inne rozwiązania. Spędziłem 2 lata administrując serwer pokemon, a od 7 lat się bawię na różnych serwerach nie tylko tibijskich, ale głównie pokemonowych.
avatar
Ale fakt faktem, mój scyther składa się w 99% z itemów, które ktoś inny musiał kupić w shopie.
avatar
No to za cały resp ,który respi sie co minute Duży uśmiech Sokoli wzrok
avatar
PS wbij na serwa Duży uśmiech ale dymyyyy xd
avatar
kryst nie na minute a na resp caly Duży uśmiech tak mi sie wydaje ze pisalo xd
avatar
Ja tu nic nie wydałem, a mam sziny scythera, tylko że mi się chciało handlować. BTW, loot został zmieniony w zwykłach charizardach, te premkowe pozostały bez zmian?
avatar
39hd/min? To ja chyba o czymś nie wiem :O
avatar
Łopaty ,orby są cały czas na handlu ...... wystarczy mieć chęci i iść na charizardy ,snorki 39hd na ok. minute to i tak sporo ,pozatym są różne eventy ,konkursy. Po co dawać 20 questów na orby ? może każdy dla innego rodzaju jeszcze ?? Wystarczy miec checi a pozatym jak to mówią w życiu nie ma nic za darmo Uśmiech
avatar
Wróciłem do domu właśnie, co do tego co napisałeś Elveres, racja łopaty są tańsze niż kiedyś, też grałem dawno temu, niedawno do gry wróciłem, ale to nie zmienia tego, że są ciągle płatne z IS. Tutaj już nie chodzi o to, że trzeba wydać te 10zł, bardziej [MOIM ZDANIEM] problem jest w tym, że wygląda to tak; do gry wchodzi nowy gracz, gra sobie, odkrywa wszystko jest spoko, potem dowiaduje się o takich aspektach gry jak własnie te orby,IS itd. i co myśli[?], pomyśli sobie, że może wydać to "10 złotych" i wbić lvl znacznie szybciej, albo męczyć się i wbijać powoli, i mieć raczej marne szanse na osiągnięcie czegoś. Uważam, że (ciągle to tylko moje zdanie, więc proszę nie kierować agresywnych komentarzy w moim kierunku) taki gracz raczej zniechęci się do dalszej gry, IS powinien być miłym dodatkiem i podstawą dla utrzymania serwera, ale za to nie powinien tak mocno wspierać gry. Szczególnie, że teraz ta kasa z charizardów została zmniejszona, i nawet jakby sobie taki gracz poexpił pare h farmiąc przy tym pieniądze, to i tak ma lipe. Shiny drogie, orby (te na dobre shiny oczywiscie) też drogie. Osobiście zniechęca mnie to, jak bardzo ten IS wpływa na grę, chociaż sam parę złotych wydałem. Osoby które to czytają, Administracjo serwera, co o tym myślicie, uważacie, że warto stworzyć na ten temat wątek na forum? Osobiście mam kilka pomysłów jak można zmienić zdobywanie orbów, łopat i troszkę urozmaicić IS.
avatar
da sie jakos na stale dac ignore ?
avatar
chetnie pozam gdzie czym i ile to zajmie Duży uśmiech
avatar
Elveres Poza tym można spokojnie expić do 200 bez użycia shiny pokemonów. Po to były balansowane pokemony Meganium, Venusaur i Blastoise na respie ziemi na premium1 (który też jest za darmo). Oczywiście potrwa to dłużej, ale jest taka opcja.
avatar
hmm serio dla nowych graczy to codownie Duży uśmiech oczywiscie to sarkazm xd biorąc pod uwagę ze exp jest świetny niemal ze 3/4 expa poszlo w dol
avatar
codziennie pije po 10 ale luz xd
avatar
jak pijany to niedobrze, jutro na spokojnie sobie przeczytasz
avatar
sory za bledy w pisowni xd pijany jestem xd
avatar
In the final countdown tururururuuru turtutututututu turururururururururu tytytytytytyt