Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
żeby nie było to był 100lv shiny alakazam nie zwykły i 3 kamienie duszy mu potem dołozyłem zeby clefable zrobił
avatar
nie miałem wiecej przy sobie Duży uśmiech
avatar
300 ub XD
avatar
więc shany jak zaczynasz dyskusje to pierw zaznajom się jak dokładnie to wyglądało
avatar
mnie kiedyś oszukał taki ziomek nick Aszba chyba miał po 10td kamienie błyszczące sprzedawał Smutny
avatar
dokładnie dałem 100lv alakazama, 100lv mooron sandslasha, rower, clefe, 100lv meganium, 60td, 300ub
avatar
Shany, aż sie musiałem zalogować po 1 100 kamieni kupiłem za równowartość 300td czyli nie za bezcen to po 1 po 2 nie napisałem mu że się opłaca tylko zaproponowałem ofertę.
avatar
wiesz noobkow idzie na wszystkim orznac i nie jeden juz mial wciskane ze sie oplaca xd
avatar
A kto to tam niby kupuje na sell
avatar
a ceny boxow ? one tez w IS sa xd
avatar
Łopaty ok, błyszczące teoretycznie też (drożej się nie opłaca), co do kuponów sie nie wypowiem, diamenty 2td max, rower nie mam pojęcia, saffari do 50hd trzeba liczyć, cukierek ok.
avatar
cukierki 3-4 xd bike 5-10td wedlug mnie xd
avatar
sfb bywaja drozsze xd
avatar
Poke-Shovel 1x - 2/3TD Blyszczacy kamien 1x- 3/4TD Kupon 100 pp - 40/60 TD Diamenty 10x - 10TD Bike - IDK Saffari Ball 1x- 0.25TD Cukierek Levelowy - 3TD |||||| Itu,Heniu zgadzacie sie?
avatar
Jak mi rozpiszesz, który item w sms shopie po ile chodzi, to daje Ci słowo, że wpiszę to na stronę Oczko
avatar
Shany zrob cennik nie tylko mow Duży uśmiech nikt ci nie wrog ale trzeba checi od groma i czasu xd
avatar
Night, a moze by tak wstawic srednia cene jaka chodzi w sms shopie?
avatar
Poza publicznym linczem I jakimś bardziej jawnym cennikiem wartości rzeczy ma serwerze chyba niewiele możemy zrobić, niby oszustwo ale jak się wydaje już pieniądze na grę to warto zapytać kilku graczy ile to jest faktycznie warte. Ja, jak nie znam cen na serwerze i chce jakiegoś pokemona kupić to pytam 2-3 osób żeby wiedzieć ile płacić, co dopiero rzeczy z SMS shopu...
avatar
Szczerze? Życzę takiemu żeby go kiedyś też ktoś go tak wydymał, niekoniecznie w grze. Inaczej się tego ocenić nie da.
avatar
siema, mam pytanie. Co sadzicie o ludziach ktory "ruch..." male lvl na ceny pokemonow itp? Dzis spotkalem sie z osoba pokrzywdzona ktora kupila za sms 100 magicznych kamieni i sprzedala je za jakis bezcen bo namowil do tego jakis hight gracz ktory mowil ze sie to oplaca. Chlop mial 40 lvl i chcial ulatwic sobie gre a zostal wyruch...